فلاحت زاده در نشست خبری عنوان كرد؛

مشكی پوشان از اول فصل فراز و فرودهای زیادی داشته است

مشكی پوشان از اول فصل فراز و فرودهای زیادی داشته است فیفا1: تبریز- مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: تیم فوتبال مشكی پوشان از اول فصل فراز و فرودهای زیادی داشته است.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، فرشاد فلاحت زاده ظهر امروز چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی مشكی پوشان مشهد با گسترش فولاد تبریز به خبرنگاران اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم.
وی سپس با اشاره به اینكه امیدوارم بازیكنان بتوانند خواسته های ما را انجام بدهند، اظهار داشت: برای بازی فردا تدابیری در نظر گرفتیم كه بازی خوبی انجام دهیم، تیم مشكی پوشان تغییرات زیادی را تجربه كرده ولی آنها خیلی سخت كوش هستند.
فلاحت زاده در مورد سرمربی تیم مشهدی هم اظهار داشت: عنایتی مربی جوانی است و ما باید بیشتر روی سناخت این تیم كار نماییم، البته برنامه هایی هم برای بازی فردا داریم.
وی با اشاره به اینكه فردا از بازیكنانی استفاده می نماییم كه بتوانند تمام خواسته های ما را برآورده كنند، ادامه داد: تمام نیمكت نشینان آماده هستند و بازیكنان هم در شرایط خوبی قرار دارند.
مربی گسترش فولاد همینطور با اشاره به اینكه امیدوارم بازی برابر مشكی پوشان بازی بسته ای نباشد، ادامه داد: در همه بازی ها به دنبال بازی هستیم كه امتیاز بگیریم و تماشاگران هم از بازی لذت ببرند.
فلاحت زاده با اشاره به اینكه در این هفته ها گل هایی كه خوردیم تاكتیكی نبوده است، اظهار داشت: در مقابل گل هایی كه ما زدیم تاكتیكی بوده است.
هدف ما در این فصل گرفتن سهمیه آسیایی است
وی در مورد مصدوم های تیمش هم اظهار داشت: فردا در بازی برابر مشكی پوشان خالقی فر را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم، همینطور در این بازی نقی زاده را هم نداریم ولی امیدوارم وی از بازی های آینده به تیم ما اضافه شود.
فلاحت زاده با اشاره به اینكه مشكی پوشان را به خوبی آنالیز و روی نقاط ضعف شان كار كرده ایم، اضافه كرد: مشكی پوشان تلاش می كند از ته جدول جدا شود و ما هم در این چند هفته امتیازاتی كه باید می گرفتیم را از دست می دادیم و مساوی گرفتیم، اما تلاش كردیم تیم را ار نظر روحی و روانی آماده نماییم.
مربی گسترش فولاد سپس تصریح كرد: هدف ما در این فصل گرفتن سهمیه آسیایی است. باید از سه بازی آینده 9 امتیاز را كسب نماییم. در چند سالی كه در فوتبال بودیم، برای نخستین بار است كه سه دفاع كناری را نداشتیم.
وی ادامه داد: مقابل مشكی پوشان نسبت به هفته قبل متفاوت تر بازی خواهیم كرد چون بازیكنانی كه هفته پیش در اختیار نداشتیم را این هفته داریم.

1396/11/11
15:49:34
5.0 / 5
4543
تگهای خبر: بازی , بازیكن , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان