محمود فكری در گفتگو با مهر:

اتفاقات بیرون از زمین مهندسی شده است، نتایج برخی تیم ها عجیب است

اتفاقات بیرون از زمین مهندسی شده است، نتایج برخی تیم ها عجیب است فیفا1: سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با اشاره به دلایل افت تیمش در هفته های اخیر اظهار داشت: بعضی از اتفاقاتی كه در لیگ دسته اول می افتد، بیرون از زمین مهندسی می گردد.محمود فكری در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد شرایط نفت مسجد سلیمان در لیگ یك اظهار داشت: شروع خوبی در فصل داشتیم و توانستیم خویش را صدرنشین لیگ یك نماییم اما به هر حال در هفته های اخیر كمی دچار افت شدیم كه اعتقاد دارم این مورد طبیعی است ولی ما تلاش می نماییم تا بتوانیم دیدارهای باقی مانده را با پیروزی به آخر رسانده و در انتها فصل به لیگ برتر صعود نماییم.
سرمربی نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال كه چرا به یك باره نفت نتوانست در هفته های اخیر نتایج قابل قبولی كسب كند و رقبا به او نزدیك شدند، اظهار داشت: بدون تعارف بگویم برخی اتفاقات بیرون از زمین مهندسی می گردد و رخ می دهد. متاسفانه مشكلات بسیار زیاد است و هر چه در آن مورد هم صحبت نماییم فایده ای ندارد برخی تیم ها مقابل حریفان بالای جدول لیگ كه پایین تر از ما هستند به راحتی بازی را واگذار می كنند اما مقابل ما كه قرار می گیرند درست برعكس این قضیه اتفاق می افتد و آنچنان طوفانی برابر ما بازی می كنند كه ما نمی دانیم شكست در مقابل دیگر بالای جدولی ها چگونه به وجود می آید و این بازی كه مقابل ما انجام می دهند چطور رخ می دهد.
وی ادامه داد: این تیم ها با تمام نفرات اصلی خود مقابل ما به میدان می روند اما در مقابل دیگر تیم های بالای جدولی با ذخیره هایشان را بازی می كنند و این نشان داده است كه اتفاقات ناخوشایندی در لیگ یك به وجود آمده است و خیلی ها دوست ندارند كه نفت مسجدسلیمان بتواند به لیگ برتر صعود كند.
سرمربی نفت مسجد سلیمان با انتقاد از اتفاقاتی كه در هفته های اخیر در حال رخ دادن است، اظهار داشت: بحث دوپینگ یكی دیگر از مواردی است كه این روزها خودش را بیشتر نشان داده است به بازیكنان من انگ دوپینگی بودن می زنند اما نمی دانم چرا مقابل ما كه قرار می گیرند بیشتر از نیرو و توان شان بازی می كنند ولی در مقابل دیگر حریفان وا می دهند و به راحتی بازی را واگذار می كنند و من امیدوارم هر چه زودتر این مشكل هم برطرف شود.
فكری در مورد وضعیت داوری لیگ یك هم اظهار داشت: متاسفانه در هفته های اخیر گل های زیادی زدیم اما داوران آن را مردود اعلام نمودند و نمی دانم چرا چنین اتفاقی رخ می دهد اگر بخواهم بیشتر در این مورد صحبت كنم فورا به كمیته انضباطی می شوم، محرومم می كنند و باید پاسخگوی هزار اتفاق دیگر هم باشم. اما این روزها می بینیم كه برخی اتفاقات بیرون از زمین رخ می دهد و مهندسی خوبی هم می گردد.
وی در ادامه تصریح كرد: صادقانه بگویم اگر در باخت ها مقصر باشم با شهامت اعلام می كنم كه مقصر شكست ها من هستم اما ما خوب بازی می نماییم، پیشرفت خوبی داشته ایم ولی متاسفانه شرایطی به وجود آمده كه ما در هفته های اخیر نتوانسته ایم نتایجی كه مورد هدف مان بوده به دست بیاوریم. گل هایی كه از ما مردود اعلام شده می توانست چندین امتیاز دیگر به تیم ما بدهد و ما با خیالی آسوده تر به فكر صعود به لیگ برتر باشیم.
سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان خاطرنشان كرد: مسئولان تیم، كادر فنی، بازیكنان و تداركات تیم همه تلاش می كنند كه به لیگ برتر برسیم و اگر قسمت باشد حتما فصل آینده در لیگ برتر حضور خواهیم داشت و قدرت خویش را به رخ حریفان خواهیم كشید اما اگر صلاح خداوند در این نباشد باید ببینیم بعدا چه اتفاقی خواهد افتاد.
فكری در ادامه خاطرنشان كرد: از هواداران نفت مسجد سلیمان هم ممنونم آنها در طول فصل همیشه در كنار ما بودند و ما را تحمل كردند اما امیدوارم در هفته های اخیر صبوری پیشه كنند، خویشتن دار باشند و ما را حمایت كنند وقتی كه بازی را می بریم همه خوشحال هستیم و تیم را تشویق می نماییم اما بازیكنان و من الان به هواداران نیاز داریم تا بتوانیم در كنار یكدیگر به موفقیت دست پیدا نماییم.
وی تصریح كرد: هر چه به آخر فصل نزدیك می شویم حساسیت ها بیشتر می گردد ازاین رو تماشاگران نفت باید از تیم خود حمایت همه جانبه تری انجام دهند تا بتوانیم با كمك آنها در انتها فصل جشن صعود به لیگ برتر را بگیریم.
سرمربی نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش كه عملكرد تیم خویش را چگونه ارزیابی می كنید، اظهار داشت: ما با یك عده جوان و چند بازیكن باتجربه كارمان را در لیگ یك شروع كردیم شاید در ابتدا كسی فكر نمی كرد ما بتوانیم به موفقیت دست پیدا نماییم اما رفته رفته شرایط ما خوب شد، همدلی و وحدت رمز موفقیت تیم ما شد و توانستیم بازی به بازی بهتر شویم و خدا را شكر می كنم كه در انتها سال ۹۶ صدرنشین لیگ هستیم و می خواهیم حق مردم محروم و مظلوم مسجدسلیمان را با حضور در لیگ برتر به آنها داده و آنان را خوشحال نماییم زیرا آنها حق دارند شاد باشند و با مشكلاتی كه در زندگی دارند و با آن دست و پنجه نرم می كنند شاید تنها شادمانی آنها پیروزی های نفت مسجدسلیمان و رسیدن تیم به لیگ برتر باشد.
فكری در انتها تصریح كرد: در این روزهای سخت از مسئولین استانی انتظار داریم از تیم نفت حمایت بیشتری كنند. فاصله چندانی با حضور در لیگ برتر نداریم و حمایت آنها می تواند كمك موثری برای رسیدن ما به لیگ برتر در سال ۹۷ باشد.

1396/12/29
16:36:35
5.0 / 5
4832
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان