چهارمین نشست ستاد اعزام به بازیهای آسیایی جاكارتا برگزار گردید

چهارمین نشست ستاد اعزام به بازیهای آسیایی جاكارتا برگزار گردید فیفا1 چهارمین نشست ستاد اعزام به بازیهای آسیایی جاكارتا برگزار گردید


در جهت پیگیری امور مربوط به كاروان اعزامی ایران به بازیهای آسیایی 2018 جاكارتا، كادر سرپرستی كاروان اعزامی عصر روز گذشته با ریاست دكتر نصراله سجادی تشكیل جلسه داد تا برنامه های سالجاری مورد بازبینی قرار گرفته و كمیته های مختلف گزارشهای خویش را از فعالیتهای صورت گرفته عرضه كنند.
در ابتدای نشست محمود عبدالهی مسئول بخش رسانه ای كاروان گزارش كاملی از نشست توجیهی رسانه ای كه هفته گذشته در جاكارتا برگزار گردید عرضه داد و در مورد آخرین وضعیت سالنها و مراكز خبری بازیها، اطلاعات جامعی را به اطلاع اعضا رساند.
در ادامه نشست، حمید سلامی مسئول بخش تشریفات كاروان گزارشی در مورد رایزینی های صورت گرفته برای تهیه بلیط اعضای كاروان اعزامی عرضه كرد.
غلامحسین شعبانی مسئول كمیته فرهنگی هم برنامه های در نظر گرفته شده برای كاروان را اعلام و درخواست نمود تا سایر كمیته ها هم پیشنهادات خود برای انجام فعالیتهای فرهنگی كاروان به این كمیته عرضه كنند.
دكتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی و مسئول پزشكی كاروان هم از آغاز معاینات پزشكی ورزشكاران و همینطور برنامه ریزی این كمیته برای انجام چندین مرحله ای تست دوپینگ از ورزشكاران اعزامی اطلاع داد.
در ادامه دكتر رحیمی و عاطفه اسلامیان معاونین كاروان هم گزارشات كاملی از پروسه ثبت نام، پیگیری ها و هماهنگی هایی كه با ستاد برگزاری بازیها داشته اند عرضه دادند.
در این نشست دكتر سجادی سرپرست كاروان، دكتر رحیمی و خانم عاطفه اسلامیان معاونین كاروان، غلامحسین شعبانی، دكتر نوروزی، خاكی، محمود عبدالهی، حمید سلامی، خانم موسوی، خانم فاطمی نیا و نمایندگان كمیته های حراست و امنیت كاروان حضور داشتند. در ادامه برگزاری جلسات كادر سرپرستی كاروان اعزامی به بازیهای آسیایی 2018جاكارتا نشست مشترك و مجزایی با روسا و مسئولان چهار فدراسیون وزنه برداری، كشتی، هندبال وكبدی در ساعات مختلف برگزار گردید.
جلسات فوق با ریاست دكتر نصراله سجادی سرپرست كاروان اعزامی به بازیهای آسیایی جاركارتا و حضور دكتر اصغر رحیمی رئیس مركز نظارت بر تیمهای ملی، خانم اسلامیان مدیر امور بین الملل كمیته و همینطور نماینده وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.
این جلسات در ساعات مختلف با روسا و كادر فنی فدراسیون های وزنه برداری، كبدی، هندبال و كشتی(نائب رئیس) برگزار گردید.
هدف از برگزاری نشست های فوق با روسا و كادر فنی تیم های ملی اعزامی به بازیهای آسیایی جاكارتا بررسی مشكلات و كمبودهای فدراسیون ها و انجام تمهیدات لازم جهت برطرف نمودن آن، پیش بینی تعداد مدال های كسب شده و نوع آن، تاریخ رفت و برگشت تیمها و همینطور توقعات طرفین جهت كسب نتایج مطلوب در این بازیها می باشد.
روز چهارشنبه هم كادر سرپرستی كاروان اعزامی به بازیهای آسیایی جاكارتا نشست هایی را به طور مجزا با مسئولین و كادر فنی فدراسیونهای اسكیت، سه گانه و تنیس روی میز خواهد داشت. دكتر اصغر رحیمی سرپرست كاروان اعزامی به بازیهای المپیك جوانان بوینس آیرس ضمن بیان این مطالب اظهار داشت: تا كنون در رشته های وزنه برداری(پسران)، تیراندازی(پسران)، قایقرانی(دختران)، سواركاری(دختران)، تكواندو(دختران و پسران)، تنیس روی میز(پسران)، تیروكمان(پسران، دختران) و فوتسال(پسران) موفق به كسب 25 سهمیه برای حضور در این دوره از بازیهای المپیك جوانان شدیم كه جا دارد ضمن تبریك به مسئولین فدراسیون، كادر فنی و قهرمانان عزیز در كسب این موفقیت از همه آنها نهایت تقدیر و تشكر خویش را بجا آورم.
وی تصریح كرد: در ایام آتی هم مسابقات كسب سهمیه المپیك جوانان در رشته های مختلف برگزار می شود كه ورزشكاران كشورمان در آنها حضور یافته و پیش بینی ما اینست كه تعداد سهمیه های ما در این دوره از بازیهای المپیك جوانان دو برابر بیشتر از دوره قبل باشد.
سرپرست كاروان اعزامی به بازیهای المپیك جوانان در خاتمه تصریح كرد: هفته آینده در بوینس آیرس نشست سرپرستان كاروان كشورهای اعزامی برگزار شده كه پس از این جلسه نشستی هم با فدراسیونهایی كه سهمیه كسب كرده و در حال آماده سازی نفرات اعزامی هستند و یا فدراسیون های دیگر كه می بایست در رقابتهای كسب سهمیه شركت نمایند داشته و آنها را از آخرین تصمیمات صورت گرفته در این بازیهای از جانب میزبان آگاه خواهیم كرد.
256 41

1397/01/21
14:37:25
5.0 / 5
5940
تگهای خبر: بازی , تیم , فدراسیون , كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان