درگیری مدافع پرسپولیس با عكاس خبرگزاری مهر مقابل رختكن نساجی!

درگیری مدافع پرسپولیس با عكاس خبرگزاری مهر مقابل رختكن نساجی! فیفا1: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بعد از اتمام بازی نساجی و راه آهن تهران در لیگ دسته اول به عكاس خبرگزاری مهر حمله كرد!به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، شجاع خلیل زاده كه برای تماشای بازی نساجی مازندران و راه آهن تهران در لیگ دسته اول به ورزشگاه تختی تهران رفته بود با عكاس خبرگزاری مهر درگیر شد.
عكاس خبرگزاری مهر همچون سایر همكاران خود قصد ثبت شادی بازیكنان نساجی مازندران پس از صعود به لیگ برتر در رختكن را داشت اما با ممانعت نیروی انتظامی روبرو شود. در همین حال شجاع خلیل زاده و علی علیپور دو بازیكن مازندرانی پرسپولیس هم كه در ورزشگاه بودند، تصمیم داشتند داخل رختكن نساجی بروند كه یگان ویژه مستقر در ورزشگاه مانع ورود آنها هم شد.
در همین حین خلیل زاده متوجه حضور عكاس خبرگزاری مهر و دوربینی كه در دستش بود شد و تصور كرد كه وی می خواهد از درگیری فیزیكی این بازیكن با یگان ویژه عكس بگیرد.
مدافع سرخپوشان سپس آغاز به توهین های مكرر به عكاس مهر كرد و دوربینش را به دیوار كوبید كه سبب صدمه دیدن لنز دوربین شد.
این آخر ماجرا نبود و خلیل زاده آغاز به درگیری شدید فیزیكی كرد؛ تا جایی كه فرزاد مجیدی، سرپرست نساجی مازندران مجبور به وساطت شد.
در حالی كه عكاس مهر تصاویر ثبت شده در دوربین خویش را به مجیدی نشان می داد تا خیال خلیل زاده را راحت كند كه عكسی نگرفته است، شجاع خلیل زاده همچنان به توهین هایش ادامه می داد.


1397/02/09
23:49:02
5.0 / 5
4692
تگهای خبر: بازی , بازیكن , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان