حمایت مسئول سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری قم از وینفرد شفر

حمایت مسئول سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری قم از وینفرد شفر فیفا1 حمایت مسئول سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری قم از وینفرد شفر


به گزارش فیفا1 به نقل از خبر آنلاین؛ این مسوول فرهنگی شهر قم با انتشار متنی طولانی در صفحه شخصی اینستاگرامش حسابی برای سرمربی آلمانی ها آبی ها سنگ تمام گذاشته و اینطور نوشته است:
«اعتراف می كنم این پیرمرد، نخستین آلمانی است كه دوست اش دارم. این حرف را جدای از قهرمانی تكراری استقلال در یك جام داخلی می زنم. هر وقت پی اس می زنیم حریفم یا باید آلمان را انتخاب نماید یا یك باشگاه آلمانی را تا برای بهتر بازی كردن و راست اش را بخواهید انتقام گرفتن از چیزی كه نمی دانم چیست و از كجا در من به وجود آمده انگیزه داشته باشم.
بگذریم!
قبلا هم همینجا نوشتم مهمتر از نتیجه ای كه می شد از حضورش در ایران برای استقلال تصور كرد غنیمت "گرفتن" یا حداقل "شمردن" شیوه ی مدیریت اوست. تعارف نداریم او یك دورهمی مرده ی بی حس و روح را احیاء كرد. یك جمع متلاشی و پراكنده را دوباره تبدیل به یك خانواده كرد.
سخنم فقط درباره نهایتا چهل پنجاه نفر حقوق بگیر یك باشگاه نیست. از جمع بزرگتری به تعداد صدهاهزارنفر و پراكندگی به وسعت یك كشور حرف می زنم.
سیدمهدی رحمتی چه خوب حرف آخر را درباره ی پیرمرد دوست داشتنی آلمانی زده. شفر دروغ نمی گوید و در خلوت و جمع حرفش یكی است. او همدلی را تقویت كرده و به یك جمع به آخر خط رسیده فهمانده كه شما چطور باید برنده باشید.
مصاحبه های شفر پس از هر بازی یا پست های اینستاگرامی اش را خوب بخوانید.
تاكید او بر وظیفه و تكلیف هر فرد در قبال خود و تیمش همراه با تزریق تدبیر و تعقل به عملكردها كار خودش را كرد. احساس غرور و یك شادی جمعی كمترین دستاوردهای پیرمرد آلمانی برای ما بود. مثل كاری كه چندی قبل برانكو با كشتی به گل نشسته ی قرمزهای پایتخت كرد یا كاری كه قلعه نویی بعنوان نمونه ی وطنی اش با اغلب تیم های مقصد خود می كند.
باور بفرمایید صداقت و رو راستی همان مولفه هایی است كه امروز در خیلی از معادلات و معاملات رفتاری مان كم داریم.«

41258

1397/02/15
13:01:11
5.0 / 5
4544
تگهای خبر: استقلال , بازی , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان