قلعه نویی: كجای حرف من توهین به كی روش بود؟، رحمتی رفتار قشنگی قبل و بعد بازی كرد

قلعه نویی: كجای حرف من توهین به كی روش بود؟، رحمتی رفتار قشنگی قبل و بعد بازی كرد فیفا1: سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان اظهار داشت: خدا شاهد است كه رقم پیشنهادی سپاهانی ها بیشتر از ذوب آهن نبود و من فقط به خاطر مردم سپاهان را انتخاب كردم.به گزارش فیفا1 به نقل از خبر آنلاین، امیر قلعه نویی سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان اصفهان در گفت و گو با رادیو تهران در مورد حضورش در سپاهان اظهار داشت: این صحبت هایی كه می زنم عین واقعیت است، یك سال خیلی خوبی را در ذوب آهن داشتم، از تك تك اعضای تیم ذوب آهن تشكر می كنم كه در شرایط بد از من حمایت كردند. وقتی كه ما 4 گل در یكی از بازی ها خوردیم خیلی از من حمایت شد با وجود اینكه روز تلخی را سپری كردم. از همه و شخص آقای آذری تشكر می كنم و خدا را شاهد می گیرم اگر این جابه جایی شده فقط به خاطر مردم است. در این 3-4 روزه مردم آنقدر محبت داشتند و من آن قدر تحت فشار بودم كه شاید باور نكنید.
وی اضافه كرد: در دو سالی كه در سپاهان بودم در ابتدا خوب شروع نكردم اما همیشه با هر تیمی به اصفهان رفتم مردم اصفهان من را مورد لطف قرار دادند، من تیم دوم را تحویل دادم و تیم آسیایی تحویل دادم، خدا شاهد است رقم مالی تفاوت چندانی نداشت و حالا هم با خدا معامله كردم و امیدوارم كه بتوانم سپاهان را به روزهای خوب برگردانم.
قلعه نویی در مورد اینكه چرا از ذوب آهن جدا شد اظهار داشت: من جز خدا از كسی نمی ترسم و همیشه حرف حق را می زنم. هر چیزی كه من در برنامه از ذوب آهن خواستم انجام دادند، من از سعید آذری ممنون هستم، تا پیش از بازی با استقلال تمام پاداش ها را پرداخت كردند و بودجه را هم تصویب كردند و 20 درصد را هم دادند. پس از بازی آخر در فشار روحی قرار گرفتم و خواستم با خدا معامله كنم.مردم خواستند كه من به سپاهان بروم چون شرایط سپاهان خوب نیست و آنقدر در صفحه های مجازی من خواستند و لطف كردند كه تصمیم گرفتم به این تیم بروم. مدیران ذوب آهن تمام برنامه های من را در این باشگاه پیاده كردند و این تیم هم مطمئنا راه خودش را پیدا خواهد نمود و با كادر فنی جدید موفق خواهد شد.
سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال كه آیا مقرر است از نویدكیا استفاده نماید یا خیر اظهار داشت: من از حضور نویدكیا استقبال می كنم. در تمام دنیا بهترین مربی ها هافبك های بازیساز بودند، علی كریمی هم اینطور است و شك ندارم یكی از بهترین مربیان می گردد. در ذهنم این بود كه محرم نویدكیا را به عرصه مربیگری بیاورم، این بستگی به خودش دارد اما شنیدم محرم صحبت هایی انجام داده ولی باید ببینم صحبت های وی درست بوده یا نه. ما باید در سپاهان نمادسازی نماییم، مثل سایپا كه با صادقی كرد و مثل ذوب آهن كه با حدادی فر انجام داد.در مورد نویدكیا هم ابتدا باید ببینم چه صحبت هایی كرده و با خودش حرف بزنم بعد تصمیم گیری خواهیم كرد.
وی در مورد شایعه حضور كی روش استنلی در سپاهان و اینكه گفته می گردد قلعه نویی در نیم فصل اجازه نداده این بازیكن با ذوب آهن تمدید كند، اظهار داشت: این صحبت ها مربوط به فضای مجازی است و بچه های دهه 80 این حرف ها را باور می كنند چون اطلاعات ندارند. سال اولی كه من از استقلال به سپاهان رفتم كدام بازیكنان را بردم؟ برای یكسری افراد متاسفم.وقتی خسرو حیدری و جانواریو خودشان خواستند از استقلال بروند من او را جذب كردم. از حیدری سوال كنید و او را روی خط بیاورید. او می خواست به جایی برود كه اصلا برایش خوب نبود، وی خاطرنشان كرد اگر شما من را جذب نكنید من باز هم نمی مانم و به تیم دیگری می روم. البته با یك شخص هم مشورت كرد كه نمی خواهم اسم او را الان بیاورم اما حالا یك سوال از شما دارم، اگر بازیكنی آزاد باشد ما نمی توانیم او را بگیریم؟من اصلا در مورد ذوب آهن حرف نمی زنم و كلی حرف می زنم. به روح مادرم قسم اصلا در مورد تمدید قرارداد كی روش با ذوب آهن حرفی نزدم و همان گونه كه گفتم این حرف ها را كسانی می زنند كه سنشان پایین است در صفحات مجازی درگیر این گونه مسائل هستند.
وی ادامه داد: زمانی كه در تراكتورسازی بودم استقلال كرار و تیموریان دو ستون تیم ما را گرفت. وجدانا من تاكنون حرفی زدم یا گلایه ای كرده ام؟ این نسل جدید خیلی چیزها را نمی دانند. به آنها هم دروغ می گویند، یكسری فضای مجازی فیك هم اطلاعات دروغ به مردم می دهند.آقای آذری هر كدام از بازیكنان ذوب آهن را گرفتند كه هیچ وگرنه این حرفها فقط دروغ است ولی این را هم بگویم هر باشگاهی می تواند با بازیكنان آزاد مذاكره كند.
قلعه نویی ادامه داد: برای شما مثالی می زنم، اكبر ایمانی می خواست از جمع پدیده ای ها جدا شود، من به مجید نوروزی زنگ زدم و به گفتم به مهاجری اطلاع بدهد كه ایمانی بندی در قراردادش دارد كه می تواند از پدیده جدا شود، خود من به پدیده ای ها گفتم بروید پولی جور كنید تا این بند قرارداد از بین برود. من كجا با خودم بازیكن برده ام؟ این حرف ها را نسل جدید باور می كنند.
سرمربی تیم سپاهان در مورد اینكه پیرامون ساكت صحبت و انتقاد كرده بود ادامه داد: من كمی در این مساله زیاده روی كردم، پس از دیدن فیلم اعتقادم كمی برگشت، ساكت به آقای آذری حرفی زده بود و گفته بود شما چرا آمده اید وسط قضایا من هم در این مورد كمی زیاده روی كردم اما آقای آذری هم شخصی نیست كه دروغ بگوید.
وی ادامه داد: همیشه گفته ام كه استقلال و پرسپولیس نماد هستند و باید به آنها كمك گردد اما باید از حق تیم خودم هم دفاع كنم. با این شرایط استقلال و پرسپولیس فیلتر جامعه شده اند و نگاه سیاسی روی آنها وجود دارد. 5 سال پیش افشارزاده 100 میلیون به استقلال نداد اما حالا 50 میلیارد پول به آنها می دهند. من فقط می ترسم این نگاه سیاسی از روی این دو تیم برداشته شود و آن وقت ببینید این باشگاه ها دچار مشكل شوند.بارها گفته ام تیم هایی كه طرفدار دارند باید نگاه ویژه به آنها شود. روز بازی با استقلال وقتی داور را دیدم یقین داشتم كه برنده نمی شویم. یكسری كارشناسان معرفت و شرافت به خرج دادند و حقیقت را گفتند و اسیر فضای مجازی نشدند. آنها پنالتی ما را نگرفتند، 2 بازیكن استقلال هم باید اخراج هم می شد. عالم و آدم دیدند یك توپ به منتظری خورد و كرنر شد اما داور نگرفت، من در مورد كرنر صحبت نمی كنم اما می خواهم این را بگویم وقتی بازیكن من در زمین این چیزها را می بیند تصور می كند داور یك طرفه است. وقتی اینها را دیدم و با عنایت به اینكه 2 بازی هم از مسابقات پیش از این داور درآوردیم، مطمئن شدیم داور فدراسیون است و یقین پیدا كردم بازی را نمی بریم.
وی تصریح كرد: شما ببینید پیش از بازی من گفتم لیست تیم ملی را پس از بازی با ما اعلام می كردند، این كجا توهین به كی روش است؟ از شما سوال می كنم. آیا این حرف من توهین به كی روش است؟
قلعه نویی ادامه داد: من در مورد 3 بازیكن كه خط خوردند حرف دارم، با اینكه این موضوعات به من ارتباطی ندارد اما به هر حال 40 است در فوتبال هستیم و حق اظهار نظر داریم. این آقا از سید حسینی ایراد گرفته است كه نیمكت نشین بوده است اما حسینی ركورددار لیگ است ولی حقیقی 4 سال پیش كجای دنیا بازی كرد كه دروازه بان اول تیم ملی در جام جهانی گذشته بود؟ شما اگر ووریا غفوری را خط زدید توانایی او را نادیده گرفتید.بازیكنی كه در جناح راست بازی می كند و سه بازیكن را معطوف خودش می كند نادیده گرفته شده درست همین بلا را بر سر من با خسرو حیدری آوردید.هر روز حیدری می گفت من این مدلی هستم و فلان مدلی هستم، آقای تاج این آدمی كه هر روز یكجا هست، اجازه نده در پیكره فدراسیون باشد. من حق دارم پس از 40 سال این حرف را بزنم.
وی در انتها در مورد شعارهایی كه در بازی با استقلال ضد وی شعار دادند اظهار داشت: اینها هوادار استقلال نبودند، هوادار آنهایی هستند كه زنگ زدند و از من عذرخواهی كردند، اینهایی كه در فصای مجازی مرتب شعار می دهند و به جوانهای دهه 80 خط می دهند حسابشان جدا است. یكی دو نفر هستند كه مرتب در فضای مجازی فضاسازی می كنند. من اصلا از آنهایی كه شعار دادند دلخور نیستم، دلخوری من از افتخاری است كه ادعا می كند مسلمان است و انصافا هم هست، از او دلخورم به این دلیل كه نباید اجازه بدهند افرادی كه پس از جام حذفی دنبال سهم خواهی از استقلال بودند كنار این تیم باشند. مهدی رحمتی یك اشتباهی كرد، خودش معذرت خواهی كرد، شب عید هم با من تماس گرفت و عید را تبریك گفت، 2 بار هم پیش از بازی ها نزد من آمد و رفتار قشنگی كرد. این ها قشنگی فوتبال است و بس.

256 41


1397/03/02
16:29:58
5.0 / 5
4831
تگهای خبر: استقلال , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان