وحید امیری:

ملی پوشان بیش از توقع تلاش می كنند، از مردم انتظار حمایت داریم

ملی پوشان بیش از توقع تلاش می كنند، از مردم انتظار حمایت داریم فیفا1: ملی‎پوش كشورمان می گوید انتظار مردم از تیم ملی برای انجام بازی خوب به جاست اما ما هم از آنها انتظار داریم به صورت متحد پشت سر كادر فنی و بازیكنان تیم ملی باشند.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، تنها ۲۱ روز به آغاز بزرگترین رویداد ورزشی جهان در روسیه باقی مانده و تیم ملی كشورمان هم به عنوان یكی از ۴ نماینده قاره كهن در این رویداد خویش را برای حضور در این مسابقات آماده می كند. ملی پوشان كشورمان به همین منظور در اردوی تداركاتی خود در كشور تریكه به سر می برند. وحید امیری یكی از ملی پوشان كشورمان است كه همراه با سایر ملی پوشان خویش را آماده حضور در این مسابقات می كند.
ملی پوش كشورمان در گفتگویی از مردم و خاصه هواداران فوتبال خواست تا به منظور بالا رفتن شانس موفقیت تیم ملی در این مسابقات همدل شده و از تیم ملی و كادر فنی آن حمایت كنند. مشروح صحبتهای وحید امیری را در زیر می خوانید.
* این حس را تاكنون نداشته ام
در فوتبال دنیا تعداد محدودی از بازیكنان می توانند حضور در جام جهانی را تجربه كنند و خیلی خوشحالم كه این شرایط برایم مهیا شده تا بتوانم در مقطع پیش از جام جهانی عضوی از تیم ملی باشم. امیدوارم كه تا زمان آغاز بازیها بتوانم در فهرست تیم ملی باشم و بتوانم به پرچم كشورم خدمت كنم.
اگر حقیقت را بخواهید باید بگویم حسی كه اكنون دارم را در مدت چهار سال حضورم در تیم ملی نداشته ام و برای آغاز مسابقات لحظه شماری می كنم. این حس یكسان بازیكنان تیم ملی است و همه برای حضور در مسابقات لحظه شماری می نماییم. تمام تلاشمان را خواهیم كرد تا بتوانیم عضوی از تیم ملی باشیم. در این راه نیاز داریم تا با دعای خیر مردم و حمایت شان وارد مسابقات شویم. این را می دانیم كه اگر افتخاری نصیب تیم ملی شود، شادمانی اش به همه مردم بر می گردد. امیدوارم همه ما را دعا كنند تا بتوانیم با سربلندی به ایران برگردیم.
*توقع بازیكنان تیم ملی از مردم و رسانه ها
طبیعی است كه بعد از هفت سال نتایج خیلی خوب و حضور در رتبه نخست برترین تیمهای آسیایی و اینكه تیم ملی همیشه در این چند سال توانسته مقابل رقبایش سربلند بیرون بیاید، انتظارها هم بالا رفته باشد و این انتظار مردم هم نا به جا نیست.
آنها انتظار دارند كه ما بازیهای خوبی انجام بدهیم و قهرمان گونه به كشور برگردیم. از سوی مقابل ما هم از مردم توقع داریم كه پشت تیم ملی را خالی نكنند و مثل همیشه از تیم ملی دفاع كنند. حمایت مردم از قلب و جانشان انرژی خیلی مثبتی به مجموعه تیم می دهد. انرژی مردم،
رسانه ها و مسئولان به تیم ملی كمك می نماید كه بدانیم یك ملت پشت سر ما هستند و این در لحظات سخت تصمیم گیری در جام جهانی سبب می گردد و زمانی كه توپ زیر پای بازیكنان است، بهترین تصمیم را بگیرند. وقتی مطمئن باشیم ضربان قلب همه مردم برای تیم ملی می تپد، تمام فكر و ذكرمان این می گردد كه هر كاری نماییم تا مردممان را خوشحال نماییم.
دوباره تكرار می كنم كه اگر افتخاری نصیب تیم ملی شود، افتخارش برای كل كشور است و مردم دنیا با فوتبال بهتر ایران را می شناسند. امیدوارم حس، جو و انرژی خوبی همچون یك موج به سمت تیم ملی بیاید و بتوانیم با یك پشتوانه و دلگرمی خوب وارد جام جهانی شویم.
*مسوولیت پذیری بازیكنان
این نخستین تجربه من است كه حضور در اردوی تیم ملی پیش از شركت در جام جهانی را تجربه می كنم اما هر جایی از تیم ملی را كه می بینم متوجه می شوم یك بار مسوولیت روی دوش بازیكنان است. همه به موقع استراحت می كنند و به موقع تمرین می كنند و شاید فراتر از آنچه از آنها انتظار می رفته در حال تلاش هستند و همه به شكلی می خواهند با عملكردشان در تاریخ فوتبال ایران سنت شكنی كرده و اسمشان را در تاریخ ثبت كنند. امیدوارم همین جو و انرژی مثبت تا آخر جام جهانی همراه تیم ملی باشد و ان شاءالله بتوانیم در روسیه شگفتی رقم بزنیم.
* شرایط كمپ بشیكتاش
خدا را شكر یكی از بهترین كمپهایی است كه من در این چهار سال حضورم در تیم ملی دیده ام. همه چیز فراهم است. تمام امكانات یك دقیقه با اتاق استراحت ما فاصله دارند و در لحظه همه امكانات در دسترس ماست و به نظرم همه چیز فراهم است برای تمرین خوب و تلاش و زحمت بیشتر.
*دیدار برابر تركیه؛ محكی جدی برای تیم ملی
به نظرم تركیه از تیمهای خوب اروپایی است. آنها می توانستند در جام جهانی حضور داشته باشند چون بازیكنان خوبی در سطح لیگهای اروپایی دارند و بطور قطع بازی برابر این تیم یك محك خیلی جدی برای ماست. سه دیدار دوستانه پیش رو را باید بازی به بازی پیش برویم تا به هماهنگی مورد نظر كادر فنی برسیم و نقاط ضعف و قوتمان را بشناسیم تا بتوانیم بهترین عملكرد را عرضه نماییم.

1397/03/03
20:24:56
5.0 / 5
4704
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تجربه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان