انتظار حمایت داریم؛

حاج صفی: لحظه ای كه فوتبال ایران در انتظارش بود رسیده است

حاج صفی: لحظه ای كه فوتبال ایران در انتظارش بود رسیده است فیفا1: بازیكن با تجربه تیم ملی فوتبال ایران می گوید لحظه ای كه فوتبال ایران در انتظارش بود، فرا رسیده است.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، احسان حاج صفی درباره آخرین شرایط تیم ملی در فاصله ۲۰ روز مانده به آغاز رقابتهای جام جهانی اظهار داشت: در تیم ملی از همه اعضای تیم از كادر فنی و مربیان بگیرید تا آخرین نفر همه سخت در حال تلاش هستند تا بتوانند توقعاتی كه از این تیم وجود دارد را تحقق ببخشند. كار در جام جهانی دشوار می باشد اما تیم ملی در سالهای اخیر نشان داده كه مرد روزهای دشوار می باشد و به همین خاطر بیشتر رسانه های بزرگ دنیا با وجود اینكه ایران در سخت ترین گروه مسابقات قرار گرفته، ما را شانس اصلی بین تیمهای آسیایی برای درخشش در جام جهانی معرفی كرده اند. چیزی كه هواداران و مردم می توانند از سوی ما مطمئن باشند، این است كه هر كاری لازم باشد برای موفقیت تیم ملی انجام می دهیم چون می دانیم موفقیت در جام جهانی چه تاثیر بزرگی می تواند روی جامعه و كل كشور داشته باشد.
او اضافه كرد: به جهت اینكه بتوانیم در جام جهانی به موفقیت برسیم و اسم ایران را در دنیا بالاتر ببریم به این نیاز داریم كه از بیرون تیم هم یك اتحاد را شاهد باشیم. نیاز داریم كه ببینیم مردم، رسانه ها و در مجموع همه پشت سر ما هستند. اگر این اتفاق بیفتد، ما هم كه در اردو هستیم انرژی می گیریم و راحتتر می توانیم كار نماییم ازاین رو امیدوارم كه این اتفاق مثل چهار سال قبل بیفتد و با یك اتحاد ملی پا به رقابتهای جام جهانی بگذاریم. همه باید به این مورد برسیم كه حضور موفقیت آمیز در جام جهانی برای كل كشور خوب است و می تواند تاثیر زیادی در كشور داشته باشد.
حاج صفی كه با سایت فدراسیون فوتبال صحبت كرده است، با اشاره به شرایط تیمی در تیم ملی اظهار داشت: در تیم ملی كسی نیست كه به چیزی غیر از شاد كردن مردم فكر كند. همه بازیكنان بامداد و عصر تمرین می كنند تا بتوانیم به آن سطح از آمادگی لازم برای حضور در جام جهانی است، برسیم. كادر فنی هم به خوبی وضعیت را تحت نظر دارد و تمام آن چیزی كه برای بالا بردن سطح آمادگی تیم ملی لازم است را به صورت شبانه روزی انجام می دهد.
او به فضایی كه بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی در كشور به وجود آمد اشاره نمود و اظهار داشت: پس از اینكه تیم ملی به جام جهانی صعود كرد، همه منتظر شروع این مسابقات بودند و الان این زمان فرا رسیده و انتظارها به آخر رسید؛ ازاین رو الان باید همه هر آنچه در توان دارند بگذارند تا تیم ملی موفق شود. در این روزها هر كس مسئولیتی دارد. مربیان و بازیكنان وظیفه دارند كه تا آخرین لحظه تلاش كنند تا تیم ملی به موفقیت برسد. مردم و رسانه ها هم با حمایتشان باید به تیم ملی كمك كنند. در این روزها چیزی جز پشتیبانی از كسی انتظار نداریم. اگر تیم ملی الان حمایت نشود، پس چه زمانی باید این حمایت را ببینیم؟ امیدوارم هر چه زودتر شور و شوق حضور تیمی به نمایندگی از ۸۰ میلیون ایرانی در بزرگترین رقابتهای ورزشی دنیا در كشور تولید شود چون تمام تیمهای حاضر در جام جهانی، چنین فضایی را در كشورشان می بینند و حیف است كه ما این فضا را در كشورمان نداشته باشیم و مردم نتوانند فارغ از همه اتفاقات روزمره از جام جهانی لذت ببرند.
بازیكن تیم ملی درباره اردوی بشیكتاش هم اظهار داشت: خوشبختانه اینجا فضای خوبی وجود دارد و آنچه لازم است در اختیار داریم. همه امكانات در كنار هم موجود است و این كار را برای بازیكنان راحت می كند تا بتوانند در كمترین زمان ممكن به خواسته های كادر فنی برسند. زمین چمن خوب، استخر و سالن تمرین عالی و شرایط استراحت و تغذیه در بهترین وضعیت است و این امكانات به تیم ملی كمك می نماید در شرایطی ایده آل تمرین كند.
حاج صفی درباره دیدار دوستانه ایران برابر تركیه هم اظهار داشت: بازی بسیار مهم و خوبی برای تیم ملی است. می توانیم با بازی برابر تركیه بیشتر درباره وضعیت خودمان اطلاعات به دست بیاوریم. تركیه تیم خوبی است و می تواند كمك زیادی به ما در ادامه برنامه آماده سازی تیم ملی كند. سبك بازی مدیترانه ای این تیم می تواند بهتر و بیشتر تیم ملی را با وضعیت رقبایی مثل اسپانیا و مراكش آشنا كند و امیدوارم بتوانیم در این بازی به آنچه از نظر فنی می خواهیم، برسیم.

1397/03/04
14:24:16
5.0 / 5
4806
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تجربه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان