واكنش باشگاه سپیدرود به اطلاعیه هیات فوتبال گیلان

واكنش باشگاه سپیدرود به اطلاعیه هیات فوتبال گیلان فیفا1: باشگاه سپیدرود رشت كه مدتی است با هیات فوتبال استان گیلان دچار مشكلات و اختلافاتی شده است، بیانیه ای در این رابطه صادر كرد.به گزارش فیفا1 به نقل از سایت رسمی باشگاه سپیدرود، مسئولین این باشگاه پیرو اطلاعیه اخیر هیات فوتبال گیلان مورخ ۹۷/۳/۵ اطلاعیه را به شرح زیر صادر كرد.
۱- اداره كل ورزش و جوانان متولی ورزش استان و توسعه ان می باشد و این باشگاه در فرایند فعالیت قانونی اش، وظیفه خود می داند از ارشادات تجویزی و قانونی ان اداره محترم بهره مند شود. بدیهی است در سایه تعاملات قانونی و هنجارمند خیلی از مشكلات حل و فصل خواهد شد.
۲- باشگاه های فوتبال استان اعم از سپیدرود، ملوان انزلی، داماش گیلانیان، گیلان مهر فومن و … با مشكلات فراوانی روبرو هستند و این نیاز وجود دارد هیات فوتبال، نظام حمایتی خویش را مشمول همه باشگاه ها نماید تا فوتبال استان توسعه و افتخارات بیشتری را كسب نماید.
۳- ما دست هیات فوتبال را برای پشتیبانی از باشگاه سپیدرود به گرمی می فشاریم و اگر از چنین موهبتی برخوردار شویم بر مبنای اصول اخلاقی و حرفه ای به عموم هواداران اعلام می نماییم. طبیعی است هیات فوتبال و باشگاه ها دارای اهداف مشتركی هستند و باید در یك فضای همدلی و همكاری به تحقق اهداف مشترك یاری رسانند.
۴- باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت ضمن احترام به حریم و وظایف قانونی هیات فوتبال، بر این باور است كه وجود فضای تقابل و تنش منجر به تضعیف پایگاه و شخصیت اجتماعی باشگاه و فرار سرمایه گذاران می گردد.
اگر حفظ اعتبار و سربلندی سپیدرود دغدغه همه علاقمندان ان همچون هیات فوتبال است، مسیر پیش نهادی ما، قانون مداری، رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای و تعاملات طرفینی برای مرتفع نمودن مشكلات است.
۵- مجددا اعلام می دارد امتیاز باشگاه سپیدرود در یك فرایند كاملا قانونی و شفاف به آقای دكتر تن زاده واگذار شده است و ایشان مالك قانونی باشگاه است.
بدیهی است بر مبنای قوانین كشور، شخص یا نهادی نمی تواند برخلاف قانون نسبت به نفی مالكیت كسی اقدام و یا برای فروش ملك فردی دیگر تصمیم گیری نماید و یا تصور شود با جوسازی و فضاسازی دروغین چنین حقوقی ملغی می گردد.
۶- مالك باشگاه به مسئولیت های اجتماعی و قانونی اش نسبت به بازیكنان و كادر فنی و مردم و جامعه هواداری آگاه است و همه تلاش خویش را برای اعتلای نام سپیدرود و سازماندهی تیمی با كفایت برای فصل آتی لیگ برتر انجام خواهد داد و هیچ عاملی هم نمی تواند روند تكاملی فعالیت های باشگاه را متوقف نماید.
۷- نباید با تبلیغات غیر واقعی و مطرح كردن اسامی مختلف بعنوان خریدار و از طرق غیر متعارف، امنیت، سرمایه اجتماعی و آرامش باشگاه، بازیكنان و مربیان و هواداران تحت الشعاع قرار گیرد. مسیر درست و قانونی (چنان كه به مسئولان محترم اداره كل ورزش و جوانان تاكید شد) این است كه اگر سرمایه گذار جامع الشرایط و دارای صلاحیت اخلاقی و مالی و مورد تایید اداره كل ورزش و جوانان استان گیلان در محدوده زمانی پیش از آخر نقل و انتقالات فصل به آقای دكتر تن زاده مالك باشگاه معرفی شود ایشان هم بعد از بررسی پیشنهادات، بهترین تصمیم را برای خدمت به باشگاه پرافتخار و هواداران پرشور سپیدرود اتخاذ خواهند كرد.

1397/03/06
13:18:56
5.0 / 5
4413
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان