توضیح مدیرعامل باشگاه نساجی در مورد انتقادش از ورزشگاه وطنی

توضیح مدیرعامل باشگاه نساجی در مورد انتقادش از ورزشگاه وطنی فیفا1: مدیرعامل باشگاه نساجی قائمشهر از افرادی كه از مصاحبه انتقاد آمیزش در مورد كندی روند بازسازی ورزشگاه شهید وطنی سوء استفاده كردند انتقاد نمود.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران درباره مصاحبه و انتقاد از روند بازسازی ورزشگاه شهید وطنی و بهره برداری سیاسی بعضی از افراد از مصاحبه و انتقاد نمود. وی در این خصوص اطلاعیه ای صادر كرد كه در آن آمده است؛
«به اطلاع شهروندان شریف قائمشهر و هواداران خونگرم تیم فوتبال نساجی مازندران در سراسر استان می رساند كه به دنبال مصاحبه اینجانب از روند بازسازی ورزشگاه شهید وطنی، متاسفانه عده ای بهره برداری سیاسی كردند تا اصل مبحث در دل جنجال خبری كه در فضای مجازی به راه انداختند، گم شود.
شهروندان گرامی و هواداران عزیز، می دانم كه برگزاری دیدار لیگ برتر در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر برای تیم فوتبال نساجی مازندران پر خاطره و برای تیم رقیب پر مخاطره خواهد بود و از این رو تمام دغدغه ما و شما هم آماده شدن این ورزشگاه است، از این رو به روند بازسازی گلایه هایی داشتم. ولی این دلیل نمی گردد كه برخی ها برای بهره برداری سیاسی به جای انعكاس واقعیات پشت سر بنده سنگر بگیرند و به مسئولین و نمایندگان محترم بتازند، چون كه در تمامی مراحل مسئولین بزرگوار از مهندس اسلامی استاندار مازندران، نمایندگان گرامی مجلس شورای اسلامی دكتر رضیان و دكتر ادیانی، مهندس حسین زادگان مدیركل شریف ورزش و جوانان هماره در كنار تیم بودند و در گذرگاه های مهم كه خیلی از آن ها را خبر ندارید از ما حمایت كردند و الحق و الانصاف در ساخت سكوی ۶ هزار نفره و بازسازی كامل ورزشگاه پای كار بودند و تا اینجا همت كردند.
البته با عنایت به فشار و استرسی كه بر مجموعه مدیریت باشگاه و هواداران است از مسئولان عزیز انتظار می رود به روند كار شتاب بیشتری ببخشند تا نفس حبس شده سینه ها، در دیدار با ذوب آهن بازدمی داشته باشد كه با برد شیرین سرآغاز اثبات اقتدار كهن باشگاه نساجی باشد. هم اینكه هواداران هم صبور باشند و انتظار می رود كه به جای حواشی بازسازی ورزشگاه شهید وطنی، در سر بذر رویای برد با ذوب آهن اصفهان را بپرورانند چون كه ما ساخت ورزشگاه را از مسئولین انتظار داریم و همینطور تولید آرامش و دور كردن حاشیه و استرس را از هواداران انتظار داریم و می دانیم كه شما هواداران دوست داشتنی از همین امشب تمام فكرتان را بر روی برد با ذوب آهن متمركز خواهید كرد. چون كه ما برای رسیدن به بالای جدول لیگ برتر خیز برداشتیم پس در این راه تمامی مشكلات را با صبر و تحمل و اتحاد و همدلی هموار خواهیم كرد و فراموش نكنیم كه چه روزهای سختی بر ما گذشت تا امروز در این جایگاه باشیم پس هیچگاه به عقب برنمی گردیم.
در قسمتی از مصاحبه اینجانب به معرفی ورزشگاه دیگر یعنی سیمرغ اشاره كردم كه ناگفته نماند ما همچنان تمركز بر برگزاری دیدار در ورزشگاه شهید وطنی را به لطف الهی و به یاری مسئولین گرامی داریم و این احتمال را دادیم كه اگر آماده نشد، سیمرغ معرفی شود كه متاسفانه این مصاحبه بنده خوب منعكس نشد.
مسئولین گرامی و هواداران عزیز، ما از همین اكنون فرصت داریم تا با كنار گذاشتن حواشی و دادن دست اتحاد به یكدیگر مسیر را برای تیم نساجی مازندران هموار نماییم تا با برد شیرین در برابر ذوب آهن درسی را به دیگر تیم های لیگ برتر بدهیم كه در دیدار خانگی خودشان هم از این تیم وحشت داشته باشند، پس به دور از حواشی، دست در دست هم چشم در چشم لبخند پیروزی را از همین امشب بر لبان خود بنشانیم. امید شهر خسته این روزها به آرامش نیازمند است.»

1397/04/22
00:02:12
5.0 / 5
5356
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان