تیم پرحاشیه از لیگ كنار كشید

تیم پرحاشیه از لیگ كنار كشید فیفا1: مالك باشگاه خونه به خونه طی اطلاعیه ای از تیم داری در فصل آینده لیگ یك انصراف داد.به گزارش فیفا1 به نقل از خبر آنلاین، باشگاه خونه به خونه بابل كه در آخرین روز رقابت های لیگ دسته یك از صعود به لیگ برتر باز ماند تا تیم دیگر مازندران یعنی نساجی به لیگ برتر صعود كند، در چند ماه گذشته پیگیر ادعایش در خصوص تبانی در دیدار هفته پایانی نساجی مقابل راه آهن و مبحث صغر سنی یكی از بازیكنان این تیم بود. مسئولان این تیم امیدوار بودند با نتیجه بخش بودن شكایت هایشان به جای نساجی لیگ برتری شوند اما این اتفاق رخ نداد تا امروز (دوشنبه) قاسم حسن زاده مالك باشگاه خونه به خونه طی اطلاعیه ای عدم تیم داری اش در فصل آینده لیگ یك را اعلام نماید. البته باید منتظر ماند و دید كه این انصراف مانند انصراف های قبلی خونه به خونه در حد حرف است یا واقعا عملی می گردد.
بیانیه مالك باشگاه خونه به خونه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
پیش از هر چیز دهه پر سعادت كرامت و پیشاپیش تولد آقا علی ابن موسی الرضا (ع) را خدمت تمام مردم ایران و مردم خوب استان مازندران و شهرستان بابل تبریك عرض می كنم.
چند سال است به عشق مردم مازندران و بابل با هزینه شخصی و بی منت برای ورزش شهرم هزینه كردم. همیشه تلاش كردم به جای حرف زدن، عمل كنم و بر هیچ كس پوشیده نیست كه طی چند ماه اخیر چه نامرادی هایی را تحمل كردیم. دقیقاً نگرانی و دلخوری های تك تك هواداران خونه به خونه را درك می كنم و از همه آنها بابت تحمل این سه ماه عذاب آور تشكر می كنم. آنها در این مدت بهتر از هر كسی متوجه قضیه تبانی دیدار نساجی مقابل راه آهن در هفته آخر لیگ یك و جعل شناسنامه بازیكن صغرسنی و بابلی تیم نساجی شده اند.
اما روی سخنم با آقای تاج است كه تا امروز وقت كشی كرد و آن قدر شجاعت و شهامت نداشت كه رای را اعلام نماید.
آقای تاج! یقیناً یادتان نرفته است در آخرین جلسه حضوری مان به بنده چه گفتید. تابحال نتیجه رای را هم اعلام ننموده اید. مسابقات شروع شده است و آنهایی كه تبانی كردند و اسناد و شناسنامه را جعل نموده اند در حال قدم زدن هستند و به ریش شما می خندند و تنها هواداران خونه به خونه می مانند كه شب و روز به این فكر می كنند كه چرا آقای تاج نمی گذارد رای واقعی اعلام شود؟
آقای تاج! مردم قائمشهر فهیم هستند و اغلب آنها می دانند چه اتفاقی افتاده است. ای كاش لااقل این شجاعت و شهامت را داشتید كه به مردم خوب و فهیم قائمشهر اعلام كنید صعود به لیگ برتر حق تیم خونه به خونه و مردم بابل بود و یقین داریم مردم قائمشهر هم به این نتیجه رسیده اند كه در بازی با راه آهن تبانی رخ داده است و این تیم از بازیكن صغرسن بهره برده است و باید دیدار خونه به خونه مقابل این تیم ۳ بر صفر اعلام گردد.
برای خیلی از مردم بابل و قائمشهر جای سوال دارد كه اصلا چرا نتیجه این رای اعلام نمی گردد و اگر ادعای باشگاه خونه به خونه مردود است چرا جرات رسانه ای كردن آن را ندارید؟ دوستان قائمشهری مان وقتی به ما می رسند می گویند تیم ما ۲۵ سال به لیگ برتر نرفته بود و حاضریم ۲۵ سال دیگر صبر نماییم ولی با فوتبال پاك و بدون تبانی و بدون دادن سكه به مدافع حریف و بدون بازیكن صغرسن راهی لیگ برتر شویم.
آقای تاج! ای كاش كمی صداقت داشتید و به مردم قائمشهر می گفتید حق فوتبال بابل بود كه به لیگ برتر صعود كند. بنده در برنامه ۹۰ اعلام كردم و به كمیته صیانت هم نامه زدم و گفتم چند بازیكن تیم ما با سرمربی نساجی در ارتباط بودند یا خویش را به مصدومیت زدند تا در هفته های پایانی به تیم كمك نكنند. حتی پزشك تیم ما هم رسماً اعلام نمود آنها مشكلی ندارند و خویش را به مصدومیت زده اند ولی اكنون شاهدیم كه به تیم نساجی ملحق شدند و فدراسیون هم هیچ عكس العملی از خود نشان نداد.
آقای تاج! شما در اتاقتان در فدراسیون نشسته اید و خبر ندارید اطرافتان چه اتفاقاتی رخ می دهد و مردم چه می گویند. برای فوتبال ایران روشن شده است كه در هفته پایانی لیگ بین دو تیم نساجی و راه آهن تبانی رخ داده است و حق تیم خوب خونه به خونه كه لیگ را مردانه به آخر برد خورده شده و زحمات یك مجموعه بزرگ با بی معرفتی بر باد رفت. با این تفاسیر شما نشان دادید كه قصد دارید با وقت كشی به هدفتان برسید و به همین منظور باشگاه خونه به خونه و هوادارانش را ماه ها در انتظار گذاشتید و بنده مجبورم به هواداران خونه به خونه اعلام كنم كه دیگر با اعصاب و احساساتتان بازی نخواهیم كرد و در لیگ یك تیم داری نخواهیم كرد. چون تیم داری بخش خصوصی از جیب شخصی اش برای فوتبال ایران هیچ تاثیری برای فدراسیون فوتبال ایران ندارد.
از تمام هوادارانی كه در خلال این چند سال صمیمانه از تیم شهرشان حمایت كردند نهایت تشكر را دارم و امیدوارم روزی بتوانم زحماتشان را جبران كرده و در شادی های تك تك این عزیزان شركت كنم.

256 41


1397/05/01
13:40:19
5.0 / 5
4654
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان