اتمام مهلت ارسال مدارك باشگاه ها؛

مهدی: راستی آزمایی مستندات شروع شده است

مهدی: راستی آزمایی مستندات شروع شده است فیفا1: مسئول كمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ اظهار داشت: با اتمام مهلت ارسال مدارك باشگاه ها، راستی آزمایی مدارك و مستندات شروع شده است.به گزارش فیفا1 به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سهیل مهدی با اشاره به اینكه روز گذشته آخرین مهلت ارسال مدارك باشگاه ها بود، اظهار داشت: طبق جدول زمانبندی ابلاغی از جانب كنفدراسیون فوتبال آسیا كلیه برنامه های تهیه شده هم اكنون در زمان مقرر صورت گرفته و هم اكنون دپارتمان صدور مجوز حرفه ای با دسته بندی و تكفیك مدارك نسبت به ممیزی اسناد و مستندات دریافتی از كلیه باشگاه های لیگ برتری آغاز به راستی آزمایی و ممیزی كرده است.
وی در ادامه تصریح كرد: بعد از اتمام امر ممیزی گزارشات ذیربط در قالب مستندات مربوطه و به تفكیك هر یك از باشگاه ها در اختیار كمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای قرار خواهد گرفت تا آرای كمیته مذكور به كنفدراسیون فوتبال آسیا منعكس شود و اقدامات لازم صورت پذیرد.
مسئول كمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ اضافه كرد: نسبت به سنوات گذشته همیاری و مشاركت باشگاه ها و عرضه طریق مسئولان ورزش كشور بیش از پیش بوده است. امیدورام در سالهای آتی نسبت به استمرار این حمایت به جهت استانداردسازی مطلوب باشگاه ها بهره مند شویم.
وی در انتها اظهار داشت: جا دارد از رسانه های گروهی سپاسگزار باشیم كه با حمایت خود در جهت اعتلای منافع ملی كشور همیاری و مساعدت های لازم را داشته و خواهند داشت.


1397/06/18
14:46:10
5.0 / 5
4638
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان