در گفتگو با مهر؛

نصیرزاده فیروز كریمی را تهدید كرد، یك روز مهلت داری افشاگری نكنم!

نصیرزاده فیروز كریمی را تهدید كرد، یك روز مهلت داری افشاگری نكنم! فیفا1: مدیرعامل ماشین سازی تبریز در واكنش‎ به صحبت‎های مطرح شده توسط فیروز كریمی اظهار داشت: اگر وی امروز شخصا یا با استفاده از واسطه عذرخواهی نكند، صحبت‎های بدتر از خودش را مطرح می‎كنم.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، فیروز كریمی كه سال قبل هدایت تیم گسترش فولاد (ماشین سازی) را در رقابت های لیگ برتر بر عهده داشت و با این تیم در رده نهم جدول ایستاد، لیگ هجدهم را هم در همین تیم آغاز كرد اما دو هفته پیش با تصمیم هیات مدیره باشگاه از سمت خود بركنار شد.
بركناری فیروز كریمی از هدایت تیم ماشین سازی پس از دیدار پنجم این تیم در فصل جاری مسابقات لیگ برتر كه با نخستین شكست همراه بود، انجام شد. ماشین سازی پس از چهار تساوی متوالی در لیگ هجدهم، مقابل ذوب آهن متحمل شكست شد تا تصمیم هیات مدیره برای تغییر در كادر فنی را به همراه داشته باشد.
فیروز كریمی اما دو هفته پس از بركناری از تیم ماشین سازی، نسبت به این مورد واكنش نشان داده و صحبت هایی را ضد هوشنگ نصیرزاده مطرح كرده است. صحبت هایی كه نصیرزاده را مجبور به تعیین مهلت برای اعلام عذرخواهی از سوی این مربی و تهدید به افشاگری كرده است!
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: تمام صحبت های فیروز كریمی را مو به مو خواندم و برای هر یك پاسخ هم دارم. با این وجود جوابی نمی دهم البته به شرطی كه وی عذرخواهی كند.
وی افزود: فیروز كریمی فقط امروز فرصت دارد تا شخصا یا با استفاده از واسطه عذرخواهی خویش را از من اعلام نماید. در غیر این صورت همین فردا پاسخ تمام حرف های وی را خواهم داد.
نصیرزاده تصریح كرد: اینكه عذرخواهی از سوی خودِ فیروز كریمی صورت گیرد یا واسطه و اینكه واسطه وی چه كسی باشد، اصلا فرقی ندارد. فقط منتظر عذرخواهی از سوی فیروز كریمی هستم؛ آنهم تا آخر امروز.
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز خاطرنشان كرد: اگر فردا بامداد برسد و فیروز كریمی عذرخواهی نكرده باشد، در مورد خیلی مسائل در رابطه با وی طی دورانی كه در تبریز بود افشاگری می كنم و حرف هایی بدتر از خودش را مطرح خواهم كرد. پس به نفع فیروز كریمی است كه عذرخواهی كند.

1397/06/19
14:37:52
5.0 / 5
5203
تگهای خبر: باشگاه , تیم , رقابت , لیگ برتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان