كی روش: مسئولان مانع حملات سیستماتیك به تیم ملی شوند، تیم ملی با مسئله ای فوری، جدی و خطرناك روبه روست

كی روش: مسئولان مانع حملات سیستماتیك به تیم ملی شوند، تیم ملی با مسئله ای فوری، جدی و خطرناك روبه روست فیفا1: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از مسئولان فوتبالی خواست مانع آن چه حملات سیستماتیك خواند شوند.به گزارش فیفا1 به نقل از خبر آنلاین، كارلوس كی روش بعد از برگزاری دیدار برابر ازبكستان اظهار داشت: می دانم كه به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم، ولی بعنوان یك مربی وظیفه خود می دانم كه توجه رییس فدراسیون فوتبال، اعضای هیات رییسه فدراسیون و مسئولان ورزش را به این مساله جلب كنم كه ما می بایست بر حملاتی كه به صورت سیستماتیك به سمت تیم ملی انجام می شود، نقطه پایانی را بگذاریم.
او در ادامه تصریح كرد: می بایست جلوی این گونه حملات سیستماتیك هم اكنون گرفته شود و من یك بار دیگر از ریاست و اعضای فدراسیون درخواست می كنم كه از این گونه حملات و صحبت ها كه در تلاش هستند میان نسل جوان ما به صورت سیستماتیك تفرقه بیاندازند جلوگیری نمایند. همه آگاه هستیم كه در شرایط دشواری نه تنها در تیم ملی بلكه در كشور هستیم و ما نیازی به این گونه صحبت های زشت و تمسخرآمیز نداریم و دقیقا در لحظه ای كه نیاز به اتحاد بیش تر و در كنار هم بودن بیش تری داریم نباید این گونه صحبت ها و حرف ها مطرح بشود.
كی روش بیان كرد: مطرح كردن این گونه صحبت ها به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی باشد و هدف آن بازیكنان تیم ملی و خود تیم ملی فوتبال است كه به هیچ عنوان قابل قبول و دارای وجاهت نیست. چراكه این گونه شرایط به این مورد منتهی می گردد كه ما ریسك و احتمال این كه بازیكنان بیش تری را از دست بدهیم و تیم ملی لطمه بخورد، بیش تر شده و شرایطی هم كه برای بازیكنی مانند سردار آزمون به وجود آمده باید حل شود.
وی در ادامه اظهار نمود: این یك مساله بسیار فوری، جدی و خطرناكی است برای این كه اگر بخواهیم روحیه و اتحاد تیم ملی را حفظ نماییم، نباید به این گونه صحبت های تفرقه آمیز و صحبت هایی كه تنها برای بوجود آوردن دو دستگی و لطمه زدن به تیم ملی مطرح می شود، بی تفاوت باشیم.
كی روش در انتها گفت وگو با سایت فدراسیون فوتبال اضافه كرد: می دانم شاید برخی افراد بگویند كه من پایم را فراتر از حوزه مسوولیتم می گذارم به خاطر این كه هم اكنون به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم اما وقتی با افرادی كه قصد دارند به صورت مستقیم به منافع تیم ملی ایران لطمه وارد می كنند مواجه می شویم، این امری كاملا غیرقابل قبول است.

256 41


1397/06/21
14:12:13
5.0 / 5
4621
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان