علی دایی:

فدراسیون فوتبال از سوی وزارت ورزش تحت فشار است

فدراسیون فوتبال از سوی وزارت ورزش تحت فشار است به گزارش فیفا1 سرمربی پیشین پرسپولیس با انتقاد از باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال در برخورد با طلبكاران، اظهار داشت: متاسفانه به ناحق دستوراتی داده اند كه دوباره این مسائل را «ماست مالی» كنند.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، علی دایی درباره اینكه گفته می گردد باشگاه های استقلال و پرسپولیس به طور كامل مطالبات طلبكاران خویش را پرداخت كرده اند، اظهار داشت: برخلاف خبرهایی كه می شنویم این چیزها صحت ندارد. متاسفانه برخی از دستگاه های ذیربط خودشان از موقعیت شغلی و اختیاراتشان سوءاستفاده می كنند كه به ضرر طلبكاران است. متاسفانه به ناحق دستوراتی داده اند كه دوباره این مسائل را «ماست مالی» كنند.
وی اضافه كرد: خود من رای قطعی از كمیته استیناف دارم و متاسفانه اینها (باشگاه پرسپولیس) تقاضای تجدیدنظر خواهی ویژه كرده اند. ما وكیل و حقوقدان نیستیم اما حداقل می دانیم كه لازمه تجدیدنظرخواهی ویژه اسناد و مدارك جدید است. اینها اسناد جدید ندارند و فقط آمده اند نامه ای از مثلا رئیس فدراسیون فوتبال آورده اند.
سرمربی تیم سایپا خاطرنشان كرد: رئیس فدراسیون فوتبال از جانب وزارت ورزش تحت فشار بوده است تا مسائل این چند باشگاه سر و سامان پیدا كند، متاسفانه این مسائل اتفاق افتاده است وگرنه هیچكس به ما زنگی برای پرداخت مطالبات نزده است. بالای سه سال است كه ما مدام می رویم و می آییم تا مطالبات مان را بگیریم. بحث یك باشگاه هم نیست. من از چهار باشگاه طلب دارم.
دایی تصریح كرد: این ها یك فكرهای دیگری می كنند. متاسفانه ما سر خودمان كلاه می گذاریم. تنها من نیستم، خیلی های دیگر هم هستند. این حرف ها چیست كه می زنید؟ آیا اینها معجزه كرده اند؟
سرمربی سایپا با اشاره به اینكه پیش از این به خاطر مطالباتش شكایت رسمی كرده بود، اظهار داشت: فكر كنم زمان عصای حضرت موسی گذشته است كه اینها عصا را بزنند و تمام مشكلات حل شود. آقایان فقط یكسری از مسائل را با استفاده از قدرت شان كه جزو مصادیق بارز سوءاستفاده از موقعیت شغلی است علیه طلبكاران به كار برده اند.
دایی با تاكید بر اینكه شكایتش برای دریافت مطالبات تا الان به مراجع داخلی بوده نه مراجع بین المللی اظهار نمود: متاسفانه باید یكسری مسائل را به آقایان گوشزد كنم. درست است كه كمیته مجوز حرفه ای مستقل عمل می كند و آنها برای كنفدراسیون فوتبال آسیا گزارش معتبر می فرستند ولی كنفدراسیون فوتبال آسیا صرفا به این گزارش ها اكتفا نمی كند كما اینكه در دو، سه مورد درباره باشگاه های ما مسائل دیگری را هم در دستور كار قرار داده اند و هنوز كه هنوز است این پرونده ها در AFC مفتوح است.
وی اظهار داشت: بنده به تناسب موقعیتی كه دارم با وكلای حاذق داخلی و خارجی مشورت كردم كه اگر فدراسیون بخواهد در این مساله مماشات كند و برخلاف واقع اسناد مالی یك باشگاه را تایید كند و حق طلبكاران را ضایع كند، مراجع راستی آزمایی و حقیقت یاب AFC این گزارشات را زیر سوال خواهند برد. من دنبال حقم هستم و آن را پیگیری می كنم. من به فدراسیون سفارش می كنم كه حق را مبنای عمل خود قرار دهد نه مصلحت و سفارشات بالادستی های خودشان را.
 

1396/08/17
18:30:26
5.0 / 5
4654
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان