عبدالله روا با مهر مطرح كرد:

ماجرای شكایت سردار آزمون از ویدیوچك، با همه شوخی می نماییم

ماجرای شكایت سردار آزمون از ویدیوچك، با همه شوخی می نماییم فیفا1: مجری برنامه ویدیو چك از آخرین وضعیت شكایت سردار آزمون، زمان به انتها رسیدن این برنامه، اجرای برنامه های متنوع و پیشنهادهای كاری كه به وی می شود، حرف زد.


عبدالله روا مجری «ویدیو چك» از برنامه های شبكه ورزش سیما كه شب های پنجشنبه ساعت ۲۲: ۳۰ پخش میگردد درباره ایده شكل گیری این برنامه به خبرنگار مهر اظهار داشت: شاید نمونه خارجی این برنامه در شبكه های خارجی وجود داشته باشد اما طرح این برنامه در صدا و سیمای ما جدید است و به نظر من هم اكنون «ویدیو چك» تبدیل به یك برند منحصر به خود شده است. وی با اشاره به اینكه ایده اصلی «ویدیو چك» متعلق به مجتبی آذری تهیه كننده برنامه است، عنوان كرد: ساختار چنین برنامه هایی ایجاب می كند كه طراحی آن برمبنای مجری باشد پس «ویدیو چك» هم با نقاط قوت و ضعف من تطبیق داده شده است. روا با اشاره به اینكه گرچه «ویدیو چك» از شبكه ورزش پخش میگردد اما نمی توان آنرا فقط یك برنامه ورزشی دانست، اظهار داشت: به نظر من «ویدیو چك» یك برنامه اجتماعی ورزشی است كه ما در این یك سالی كه از اجرای آن می گذرد روی آن دقت و وسواس زیادی داشته ایم و حتی تغییراتی چه در نحوه اجرا چه در متن های برنامه بوجود آورده ایم. وی با اشاره به اینكه تیم تولید برنامه همچون رویكرد آن جوان است، عنوان كرد: تیم نویسندگی ما كه شامل ۵ نفر میگردد همه از قشر جوان هستند و به شكلی می توان من را پیرمرد این تیم نامید! خیلی ها از ما حمایت كردند مجری «ویدیو چك» درباره واكنش كسانی كه با آنها در برنامه شوخی می شود، اظهار داشت: ما در این برنامه با افراد مختلفی شوخی می نماییم و در بیشتر اوقات هم واكنش ها به این شوخی ها خوب است اما گاهی هم به ما هم حمله شود كه این مساله در حوزه مسایل ورزشی و بخصوص فوتبال زیاد پیش می آید. وی درباره مصادیق این حمله ها بیان كرد: به صورت مثال ما بعضی اوقات پیش آمده كه با برانكو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شوخی كرده ایم و هواداران استقلال خوشحال شده و از ما حمایت كرده اند و هفته بعد كه سراغ شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال رفتیم همان هواداران به ما حمله كردند ولی من به هواداران تیم های مختلف می گویم مطمئن نباشند كه با آنها شوخی نمی كنیم! مجری سابق برنامه «شب های فوتبالی» بیان كرد: در این میان افرادی هم از ما دفاع كرده و داوطلبانه خواهان شوخی های «ویدیو چك» با خود شده اند به صورت مثال علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس در ملاقاتی كه با هم در مراسم برترین های لیگ برتر فوتبال داشتیم، از شوخی هایی كه با وی كردیم بسیار خوشحال بود و حتی خواهان این بود كه شوخی های بیشتری هم با وی انجام دهیم.
روا درباره واكنش برخی مدیران به شوخی های «ویدیوچك» اظهار داشت: با عنایت به حرف هایی كه ما از راه عوامل شنیدیم مدیر یا مسئولی نبوده كه از ما برای شوخی هایمان ناراحت شده باشد. صالحی امیری رییس كمیته ملی المپیك یكی از این اشخاص است كه خیلی هم از شوخی های ما استقبال كرده است. شوخی با سردار آزمون دردسرساز شد البته «ویدیوچك» دور از حاشیه هم نبوده و بهمن ماه امسال بود كه خبر شكایت سردار آزمون از مجری این برنامه به علت توهین به وی منتشر گردید. عبدالله روا با گل نزدن های پی در پی مهاجم بازنشسته تیم ملی شوخی كرده و گفته بود «سردار آزمون در گذشته مهاجم بسیار گلزنی بود اما الان خیلی وقت است كه در زمین فوتبال گل نمی زند و در خارج از زمین فوتبال شاهد گلزنی های وی هستیم!» حالا عبدالله روا در این گفتگو درباره آخرین وضعیت این شكایت توضیح داد: تنها ۲ مورد شكایت داشتیم كه یك مورد آن شوخی با سردار آزمون بود كه ما در برنامه ای كه بهمن ماه پخش گردید با گل نزنی های سردار شوخی كردیم و همین مساله موجب ناراحتی وی شد. این پرونده هم اكنون در جریان است و وكیل بنده پیگیر این شكایت است و ما هم دفاعیات خودرا به دادگاه ارائه كرده ایم. این مجری درباره این مورد كه تا چه زمانی مقرر است «ویدیو چك» ادامه داشته باشد، اظهار داشت: در كشور ما سوژه برای پرداختن زیاد است ولی ما تا وقتی كه مردم «ویدیو چك» را دوست داشته باشند آنرا ادامه می دهیم. تقریبا هر روز یك پیشنهاد دارم! روا كه سابقه اجرای بیشتر از ۲۰ برنامه را در حوزه های متفاوت دارد درباره تنوع برنامه هایی كه اجرا می كند، اظهار نمود: حدودا سراغ بیشتر موضوعات برای اجرا رفته ام مثلا «شب های فوتبالی» از شبكه ورزش، «شیدایی» از شبكه دو و «سینمایش» از شبكه نمایش كه مخصوص جشنواره ملی فیلم فجر بود جزو برنامه های متنوعی است كه سابقه اجرا در آنها را داشته ام. وی با اشاره به اینكه پیشنهادهای متفاوتی برای اجرا به وی می شود، اظهار داشت: حدودا هر روز یك پیشنهاد جدید برای اجرا دارم! در همین یك سال پیشنهادهای زیادی از شبكه های مختلف سیما داشته ام اما هم اكنون انتخاب من اجرا در «ویدیو چك» است. مجری «ویدیو چك» در انتها بیان كرد: مجری های دیگر هم این پیشنهادها را دارند اما ۲ دلیل موجب میگردد كه این پیشنهادها را قبول نكنند؛ یك دلیل آن به نظرم این است كه آنها دوست دارند به صورت تخصصی در یك حوزه خاص اجرا كنند و دلیل دیگر این است كه توانایی اجرا در حوزه های متفاوت را ندارند. نظر من این است كه می توانم در حوزه های متفاوت اجرا كنم و نوع بازخوردهایی كه گرفتم هم همین مساله را نشان داده است.

1397/09/11
15:26:07
5.0 / 5
4347
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان