مهر در گزارشی بررسی می كند

استقلال صدرنشین دیدارهای خارج از خانه، آبی های اهواز در قعر جدول

استقلال صدرنشین دیدارهای خارج از خانه، آبی های اهواز در قعر جدول فیفا1: تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی پر گل برابر سپیدرود، به بالای جدول دیدارهای خارج از خانه در لیگ برتر صعود كرد.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، آبی پوشان تهران كه در هفته پانزدهم سومین پیروزی متوالی خودرا در لیگ برتر با بردی پر گل در رشت جشن گرفتند، حالا بهترین تیم لیگ در بازیهای خارج از خانه هستند.
شاگردان شفر ۱۴ بازی در لیگ را پشت سر گذاشته اند كه ۸ بار آن خارج از تهران بوده است. آنها نیمی از دیدارهای خارج از خانه شان را پیروز شده اند، در ۳ بازی مساوی كرده اند و تنها در یك بازی مقابل پارس جنوبی جم تن به شكست داده اند. آبی پوشان خارج از تهران ۱۲ بار گلزنی كرده و ۵ بار گل خورده اند و با كسب ۱۵ امتیاز بالاتر از همه تیم ها قرار دارند.
سپاهان در حالی با یك امتیاز كمتر از استقلال دومین تیم برتر در دیدارهای خارج از خانه است كه ۲ بار كمتر از آبی پوشان خارج از خانه به میدان رفته است.
شاگردان امیر قلعه نویی با ۶ بازی، ۴ پیروزی، ۲ مساوی، بدون شكست، ۱۴ گل زده، ۵ گل خورده و ۱۴ امتیاز دومین تیم خارج از خانه هستند. این موقعیت در اختیار سپاهانی هاست تا در آخرین دیدار نیم فصل نخست شان در اهواز مقابل استقلال خوزستان، خودرا به بالای جدول دیدارهای خارج از خانه برسانند.
پدیده با ۱۳، پرسپولیس با ۱۱ و تراكتوسازی با ۱۰ امتیاز از دیدارهای خارج از خانه در رده های بعدی این جدول فرضی قرار می گیرند.
ضعیف ترین تیم ها در بازیهای خارج از خانه هم استقلال خوزستان و سایپا با تنها ۴ امتیاز هستند. سایپا تنها به لطف ۲ تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال خوزستان یك پله بالاتر از آبی پوشان اهواز قرار گرفته است تا استقلال خوزستان در انتهای این جدول حضور داشته باشد.
بیشترین پیروزی خارج از خانه را تیم های استقلال، سپاهان و پدیده با ۴ برد به دست آورده اند و دو تیم نفت مسجد سلیمان و استقلال خوزستان تنها تیم هایی هستند كه تابحال خارج از خانه طعم پیروزی را نچشیده اند.
سپاهان و پرسپولیس تنها تیم هایی هستند كه خارج از خانه شكست نخورده اند و بیشترین شكست خارج از خانه هم به سپیدرود با ۵ شكست باز می گردد.
بهترین خط حمله خارج از خانه به سپاهان با ۱۴ گل زده و ضعیف ترین خط حمله باز به سایپا با ۳ گل زده اختصاص دارد. بهترین خط دفاعی هم در اختیار پرسپولیس با ۳ گل خورده است و ضعیف ترین خط دفاعی خارج از خانه هم به استقلال خوزستان با ۱۳ گل خورده تعلق می گیرد.

1397/09/20
14:08:37
5.0 / 5
4466
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان