برانكو ایوانكوویچ:

هیچ وقت ضد تیم ملی حرف نزده ام، جذب سه بازیكن كار آسانی نیست

هیچ وقت ضد تیم ملی حرف نزده ام، جذب سه بازیكن كار آسانی نیست فیفا1: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاكید بر اینكه كلیه عوامل این باشگاه حامی تیم ملی هستند، موضع گیری ضد این تیم را رد كرد و اظهار داشت: چه زمانی را سراغ دارید كه من ضد تیم ملی حرف زده باشم؟به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، برانكو ایوانكوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران درمورد اعتصاب روزگذشته بازیكنان و حواشی به وجود آمده اظهار داشت: سرپرست باشگاه چند روز است آمده و عملاً فرصتی نبود تا كنار هم بنشینیم. همان موقع بلافاصله یك بازی داشتیم و ایشان یك روز قبلش آمده بود. روز گذشته هم یك جلسه مثل همیشه داشتیم كه درباره مشكلات مالی و سایر مسائل صحبت كردیم.
سرمربی پرسپولیس در ادامه اضافه كرد: آقای عرب یك شبه نمی تواند تغییر تولید كند و مشكلات را حل كند. البته بچه ها هم انتظار دارند مشكلاتشان در كوچكترین زمان ممكن حل شود.
ایوانكوویچ درمورد نشست روز گذشته تنی چند از بازیكنان با ایرج عرب خاطرنشان كرد: روز گذشته هم با گروهی از بازیكنان جلسه ای داشتیم تا ببینیم به چه نحوی می توانیم مشكلات را برطرف نماییم. ناهار دورهمی هم خوردیم و بعد از آن هم جلسه ای را با مدیریت برگزار كردیم تا مسائل حل شود. اگر هم امروز كمتر تمرین كردیم چون نیازی نبود بیشتر از نیم ساعت در چمن تمرین نماییم و همین قدر كافی بود.
برانكو در باره شایعه جذب مهدی طارمی و صحبت های وی كه عنوان شده به سرمربی پرسپولیس كنایه زده است، اضافه كرد: اصلاً نمی دانم مبحث چیست و توجهی هم به آن نمی كنم. بازیكنانی كه تابحال گرفته ایم - مهدی ترابی، مهدی شیری، سروش رفیعی، مهدی شریفی و سعید كریمی - هستند. سایر بازیكنان را هم هر زمانی كه جذب كردیم اعلام خواهیم كرد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح كرد: می خواهیم سه بازیكن دیگر هم جذب نماییم اما به این راحتی نیست. چون به باشگاه و وضعیت مالی خودمان و شرایط بازیكنان هم بستگی دارد. مهم ترین مبحث بازیكنانی هستند كه اسم بردم و آنها را گرفتیم كه كار خیلی مهمی بود.
برانكو ایوانكوویچ درباره صحبت های روز گذشته سروش رفیعی ضد تیم ملی كه برخی افراد منتسب به برانكو دانسته اند اذعان داشت: چرا از من می پرسید؟ از سروش سوال كنید. من نمی توانم حرف دیگران را تفسیر كنم كه چرا چنین حرفی را زدید. من صدبار گفته ام. هم روز گذشته و هم امروز گفتم درباره تیم ملی از من سوال نكنید. من و تمام اركان باشگاه و هواداران پرسپولیس از تیم ملی حمایت می نماییم.تیم ملی شخصی نیست و مربوط به تمام مردم ایران است. اگر تیم ملی موفق شود شامل حال من و تمام مردم ایران و كسانی كه در فوتبال هستند می گردد.
برانكو درباره اینكه از شما بعنوان مربی حرفه ای انتظار دارند از تیم ملی حمایت كنید اضافه كرد: من چه زمانی درباره این مورد صحبت كرده ام. چه لحظه ای شده است كه ضد تیم ملی صحبت كنم.
سرمربی پرسپولیس درباره اظهارنظرش درباره اینكه وقتی بازیكنان از تیم ملی باز می گردند اضافه وزن دارند خاطرنشان كرد: طرفدار كی روش، طرفداران تیم ملی هستند یا كی روش؟ من نمی دانم مشكل كجاست. من باید با تمام مربیان همصدا باشم؟ من باز هم می گویم تمام اعضای پرسپولیس حامی تیم ملی هستند
برانكو اضافه كرد: چه زمانی من بد صحبت كردم چه كسی ایده داده است من ضد تیم ملی هستم. افرادی كه اطراف تیم ملی هستند طرفدار پرسپولیس بوده اند؟ من چرا باید پاسخ شما را بدهم. من از شما سوال می پرسم.
برانكو در واكنش به عدم پرداخت مطالبات خود اضافه كرد: همین طور است كه می گویید. همه ما نگران این مورد هستیم. البته مهمترین هدف مدیرت جدید باشگاه هم كوشش برای حل مشكلات مالی است. در این برهه از زمان كار ساده ای هم نیست اما همگی تلاش می نماییم مشكلات حل شود.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال كه آیا موافق بازگشت مهدی طارمی با تمام مشكلاتی كه برای پرسپولیس به وجود آورده است هستید خاطرنشان كرد: كدام اختلاف؟چرا بعضی از شما می خواهید وانمود كنید. مگر ما طارمی را از باشگاه اخراج كردیم. او خودش نامه نوشت كه نمی خواهد بماند و نمی خواهم در ایران باشد. نمی دانم چرا همه می گویند مشكلات داشته. بله او اشتباه كرد! كه با دو باشگاه قرارداد بست. هم او و هم باشگاه جریمه شد. زندگی ادامه دارد. تجربه خوب و بدی برای او و باشگاه بود. باشگاه های اروپایی هم محروم می شوند. اتفاقی كه برای رئال مادرید هم به خاطر پسر زیدان رخ داد.
وی درباره مصدومیت چند بازیكن پرسپولیس همچون خلیل زاده، كمال كامیابی نیا و... كه چه زمانی به درمان مشغول خواهند شد اضافه كرد: بابت این سوال تشكر می كنم. چند بازیكن مانند كمال، سیامك، شجاع و بشار رسن با مصدومیت برای تیم بازی می كردند و هنوز هم این مشكل را دارند. آنها وفاداری خویش را به تیم و هواداران نشان دادند. از همه این نفرات تشكر كرده و قدردان زحماتشان هستم. وظیفه ما این است تلاش نماییم بازیكنان مصدوم تا پیش از آغاز اردوی تیم به سلامتی كامل دست بایند.
برانكو ایوانكوویچ درباره حضور كاشیماآنتلرز ژاپن در جام باشگاه های جهان و مسابقه این تیم با رئال مادرید تصریح كرد: متاسفانه الان در این رقابت ها نیستیم. خیلی نزدیك بودیم اما این اتفاق رخ نداد. هر چند اگر الان در جام باشگاه های جهان بودیم برای بازی های لیگ مشكل داشتیم.
وی در مورد آنالیز داوری ها در برنامه نود كه شب گذشته انجام شد تصریح كرد: آنالیز توسط داوران انجام شد و نه من و نه شما این مورد را بررسی كردیم. خوشبختانه تا آنجا كه متوجه شدم پرسپولیس كمترین سود را از این مورد برده است. آمار بدست آمده حقانیت صحبت های ما را نشان داده است.
سرمربی سرخپوشان افزود: من ناراحتم چون برخی ها می خواستند عملكرد فوق العاده بازیكنانم را زیرسوال ببرند كه من اجازه نمی دهم. نشان دادیم توجهی به این مسائل نداریم و فقط به بازی های پیش رویمان فكر می نماییم. در روزهایی كه مشكلات زیادی به خاطر پنجره نقل و انتقالات داشتیم تلاش های زیادی را برای كسب موفقیت انجام دادیم و اجازه نمی دهم كسی این موفقیت ها را كوچك كند. علاقه ای هم ندارم در مورد باشگاه های دیگر حرفی بزنم. خوشحالم خیلی مسائل در برنامه نود مشخص شد.
برانكو در ادامه راجع به فغانی هم صحبت كرد و اظهار داشت: من در مورد او بعنوان یكی از بهترین داوران جهان صحبت كردم. كاملا در برنامه نود همه چیز مشخص شد. نمی گویم این مورد عمدا بوده است. داور مثل همه اشتباه می كند اما مهم ترین مبحث این است این اشتباهات هدفمند نباشد. به همین خاطر صحبت هایی كه درمورد فغانی كرده ام نشان داد چطور می توان در سطح جهانی، داوری كرد. بجای اینكه فوتبال ایران افتخار كند چنین داوری دارد، تلاش می نماییم او را تحقیر و كوچك نماییم.
سرمربی پرسپولیس درباره احتمال خرید مهاجم پرسپولیس نظیر قوچان نژاد و وحید خشتان اضافه كرد: من سه بازیكن را به باشگاه معرفی كردم.
برانكو درباره اردوی تداركاتی پرسپولیس اضافه كرد: به فكر این بودیم كه تركیه یا قطر را انتخاب نماییم. تصمیم من این است كه به قطر برویم. من سه بار در انتالیا اردو گذاشته ام. زمانی كه هدایت تیم چینی را برعهده داشتم و در تركیه بودیم چنان بارانی می بارید كه نمی توانستیم برای چهار روز از اتاق هایمان هم بیرون بیاییم.

1397/09/27
15:26:02
5.0 / 5
4464
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان