این ادبیات نوعی باج خواهی است

واكنش تند رئیس كمیته المپیك به صحبت های كارلوس كی روش

واكنش تند رئیس كمیته المپیك به صحبت های كارلوس كی روش به گزارش فیفا1 رئیس كمیته ملی المپیك به صحبت های سرمربی تیم ملی فوتبال ایران واكنش نشان داد و اظهار داشت: باور دارم این ادبیات سرمربی تیم ملی نوعی باج خواهی است.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، سیدرضا صالحی امیری در واكنش به اظهار نظر اخیر سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان، موضعگیری تندی داشت و مطالبی را عنوان نمود كه در ادامه می آید:
* سرمربی تیم ملی فوتبال موظف است در قالب قراداد خود به هدایت فنی تیم ملی پرداخته و حقی برای دخالت در امور داخلی كشور را ندارد.
* ایشان باید بدانند كه تیم ملی فوتبال و بازیكنان افتخارآفرین آن متعلق به ملت ایران است و وی طبق قراردادش موظف به هدایت فنی این تیم است و حق هیچ گونه اظهار نظر بی مورد و مداخله گرایانه در امور داخلی كشورمان را ندارد.
* كنش ها و واكنش های داخلی ورزش ایران ارتباطی به ایشان نداشته و ندارد و وی به عنوان یك مربی حرفه ای باید بداند كه مردم بخوبی می دانند رفتارش در جام ملت ها و آنهم زمانی كه تیم ملی كشورمان با اقتدار به مرحله بعد صعود كرده حاكی از نوعی عصبانیت نهفته و اقدامی شیطنت آمیز عده ای از مخالفین پیروزی های ملت ایران است.
*فدراسیون فوتبال باید سرمربی تیم ملی را در قالب قرارداد و وظایفش هدایت و مدیریت كند. این وظیفه فدراسیون فوتبال و مسئولانش است تا در این شرایط حساس مانع از هرگونه ادبیات غیراخلاقی، توهین آمیز و مغایر مصالح ملی سرمربی تیم ملی شوند.
* باور دارم این ادبیات سرمربی تیم ملی نوعی باج خواهی است كه در صورت عدم كنترل و تكرار می تواند عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.
* ملت ایران بخوبی می دانند ورزش ایران با همدلی، انسجام و اتحاد حداكثری كه بین اركان آن از وزارت ورزش، كمیته ملی المپیك، فدراسیون ها، هیات ها، پیشكسوتان، قهرمانان و رسانه ها شكل گرفته در راه توسعه و جهش قرار دارد و خیلی از رشته ها همچون فوتبال، والیبال، كشتی، وزنه برداری، تكواندو، كاراته، جودو و... و. با همین انسجام در دوره مدیریتی دكتر سلطانی فر می روند تا به بهترین عناوین و افتخارات سال های اخیر خود دست یابند.
* در این شرایط هر گونه رفتار مداخله گرایانه در این فرایند نوعی خیانت به جامعه بزرگ و افتخارآفرین ورزش ایران تلقی می گردد. در انتها ضمن تقدیر وتشكر از فدراسیون، كادر فنی و بازیكنان، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال و همینطور هواداران میلیونی تیم ملی فوتبال كه حمایت مادی و معنوی مناسبی را از تیم ملی و سرمربی آن بعمل آورده اند و امید فراوانی داریم كه تیم ملی فوتبال كشورمان با ظرفیت بالایی كه دارد با شایستگی به قهرمانی مقتدارنه این دوره از جام ملتها برسد.

1397/10/29
15:21:34
5.0 / 5
4869
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان