یك پیشكسوت در گفتگو با مهر:

نیم فصل دوم جای اشتباه نیست، دو عضو هیات مدیره را نمی شناسم

نیم فصل دوم جای اشتباه نیست، دو عضو هیات مدیره را نمی شناسم فیفا1: بازیكن پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به شروع نیم فصل دوم اظهار داشت: همه تیم ها به خوبی می دانند كه در نیم فصل دوم حق اشتباه ندارند و باید با تمركز كامل به فكر كسب امتیازات كامل باشند.ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آغاز نیم فصل دوم لیگ و شرایط استقلال اظهار داشت: بعد از آخر جام ملت ها و قهرمان نشدن تیم ملی، حالا نیم فصل دوم لیگ آغاز خواهد شد، تیم ها بعد از ۵۰ روز تعطیلات از لحاظ آمادگی بدنی خویش را به شرایط ایده آل رسانده و حالا آماده شروع دوباره لیگ شده اند.
وی تاكید كرد: بعضی از تیم ها در امر جذب بازیكن بسیار عملكرد خوبی داشته و حالا با داشتن نفراتی كه جذب كرده اند به دنبال موفقیت در نیم فصل دوم لیگ هستند.
همدانی در مورد شرایط استقلال هم اظهار داشت: آبی پوشان نیم فصل اول را بد شروع كردند و با عنایت به مشكلاتی كه داشتند، شروعی خوب در لیگ نداشته و امتیازات زیادی را از دست دادند اما اعتقاد دارم در انتها نیم فصل اول، نتایج خوبی كسب كرده و اگر لیگ تعطیل نمی شد، مطمئنا جایگاه بهتری پیدا می كردند.
وی در ادامه اضافه كرد: ملی پوشان استقلال با آمادگی كامل به تمرینات بازگشتند و این برای شفر بسیار قابل قبول است. دیگر بازیكنان هم در تمرینات بدنی و كارهای تاكتیكی حضور داشتند و اعتقاد دارم یك استقلال متفاوت را در نیم فصل دوم شاهد خواهیم بود.
بازیكن پیشین استقلال در ادامه اظهار داشت: نخستین دیدار استقلال برابر پیكان خواهد بود و آبی پوشان بارها این تیم را شكست داده اند و فكر می كنم این بازی می تواند برای هر دو تیم بسیار حساس باشد و اگر استقلال این دیدار را با پیروزی به آخر برساند، می تواند روند موفقیت هایش را تداوم بخشد. نیم فصل دوم جای اشتباه نیست و هر تیمی كه می خواهد به جایگاه واقعی اش برسد، باید بهترین استفاده را از بازی ها كرده و تمامی امتیازات را از آن خود كند.
وی در مورد تغییرات در اعضای هیات مدیره هم اظهار داشت: از اعضای هیات مدیره فقط سه نفر را می شناسم، فتحی، منزوی و ماجدی، اما از دو نفر دیگر هیچ شناختی ندارم و نمی دانم آیا سابقه مدیریت در فوتبال را داشته اند یا نه، البته آنها كار سختی در پیش دارند و باید تیم را مدیریت كرده و در شرایط سخت، استقلال را از بحران خارج كنند، ولی معتقدم باید چند كارگروه در استقلال تشكیل گردد كه بتوانند مشكلات را رصد كرده و تلاش كنند تا آنها را حل كرده و آرامش را به استقلال بازگردانند.
همدانی در مورد جذب دو بازیكن خارجی استقلال هم اظهار داشت: مطمئنا این دو بازیكن با تشخیص قطعی شفر جذب شده اند، البته شنیدم گونكالوس از لحاظ فنی در دیدار دوستانه استقلال برابر ویستاتوربین عملكرد خوبی داشته اما از لحاظ آمادگی جسمانی در شرایط خوبی نیست و باید هر چه زودتر این بازیكن به آمادگی كامل برسد. در مورد پاتوسی هم حرف های خوبی شنیده ام اما باید او را در زمین چمن ببینیم تا متوجه شویم كه این بازیكن عملكرد خوبی خواهد داشت یا باز هم همانند نیومایر و الحاجی گرو نیمكت نشین محض خواهد شد.
وی در انتها تصریح كرد: به شروع لیگ قهرمانان نزدیك می شویم، امیدوارم هم استقلال و هم دیگر تیم ها خویش را آماده این تورنمنت حساس در آسیا كنند تا بتوانیم عملكردی موفق در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.

1397/11/15
21:40:56
5.0 / 5
4458
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان