محمود شیعی:

استراتژی فوتبال پیكان باید تغییر كند، حرف دایی را تایید می كنم

استراتژی فوتبال پیكان باید تغییر كند، حرف دایی را تایید می كنم فیفا1: مدیرعامل باشگاه پیكان اظهار داشت: استراتژی باشگاه برای فوتبال باید تغییر كند و تكلیف مشخص شود كه دنبال چه چیزی هستیم.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، محمود شیعی بعد از شكست سنگین چهار بر صفر پیكان برابر استقلال اظهار داشت: تیم دارا با تیم ندار از نظر مالی بازی كرد. با یارهایی كه استقلال گرفته است خوب بازی كرد. این پیروزی را به آنها تبریك می گویم. بازیكنان ما نتوانستند تمركز كنند. باید استراتژی خویش را در تیم داری حرفه ای در فوتبال مرور نماییم و استراتژی جدیدی بنویسیم چون كه اینگونه بازی كردن در فوتبال به درد نمی خورد.
او اضافه كرد: بالاخره باید تعیین تكلیف نماییم كه می خواهیم در فوتبال حرفه ای سرمایه گذاری نماییم یا نه، صرف حضور در مسابقات نباید بهانه باشد، باید تیمی بسازیم كه در شان پیكان باشد. هنوز بازی اول است، استقلال خوب بازی كرد و یكی از شانس های قهرمانی است.
شیعی در پاسخ به این سوال در خصوص اینكه مدیران استقلال هم نسبت به تزریق پول گله دارند؟ اظهار داشت: تزریق پولی كه به تیم ما می شود نسبت به مبالغ هنگفتی كه باشگاه های دیگر هزینه عددی نیست.
او درباره هیات رئیسه فدراسیون هم اظهار داشت: جلسه هیات رئیسه خیلی وقت است كه برگزار نشده. مقرر است در نخستین جلسه همان بحثهای قدیمی برگزار گردد. باید در نخستین جلسه هیات رئیسه درباره انتخابات مجمع و تعیین تكلیف درباره بازنشستگان صورت گیرد.
شیعی درباره مشخص شدن زمان سرمربی تیم ملی اظهار داشت: هنوز بحثی درباره سرمربی آینده نشده است. خود تاج هم گفته است كه دیر نیست.
او در پاسخ به این سوال كه برای تعیین سرمربی تیم ملی در كشورهای دیگر نظر سنجی مردمی برگزار می كنند؟ اظهار داشت: بعید می دانم باید بحث فنی شود.
او در پاسخ به این سوال كه فدراسیون توانایی آوردن مورینیو و كلیزمن را دارد یا خیر؟ اظهار داشت: مگه مطرح شده اند؟ اگر مازیار ناظمی گفته خب منم می گویم فرگوسن را بیاوریم! خیر این بحث ها باید در كمیته تخصصی و فنی مطرح شود و به جز هیات رئیسه فدراسیون هیچ كس دیگر تصمیم گیرنده نیست و هیچ مسئولیتی ندارد.
او درباره صحبت های دایی كه گفته بهتر است ناظمی در كارهای فدراسیون دخالت نكند؟ اظهار داشت: یعنی می خواهید من تایید كنم صحبت های وی را، من تایید می كنم.
شیعی در پاسخ به این سوال آیا فدراسیون توانایی مالی به خدمت گرفتن مربی بزرگ را دارد؟ اظهار داشت: مگر تاكنون نداشته؟ مگر كی روش ساپورت نشده است؟ حتما دارد.
مدیر عامل باشگاه پیكان در پاسخ به این سوال كه ۹۰۰ هزار دلار كی روش چگونه پرداخت می شود؟ اظهار داشت: این سوال را تاج پاسخ می دهد.
وی درباره اینكه فدراسیون برای پرداخت پاداش ملی پوشان مشكل داشته و اعتراض ملی پوشان را در آورده ؟ اظهار داشت: كجا جنجال به پا شد. پاداش بازی های دوستانه را گرفتند بقیه را هم می گیرند نگران نباشند وقتی پاداش بازی دوستانه را گرفته اند پس حتما پاداش بازی های رسمی هم پرداخت می شود.
وی درباره كمك های وزارت ورزش هم گفت؟ اظهار داشت: اطلاعی ندارم اما در آخرین مرحله ۱۰ میلیارد بود كه در دو مرحله در نظر گرفتند و پرداخت گردید.

1397/11/19
14:14:54
5.0 / 5
4090
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان