پاتوسی مشكلی برای بازی ندارد؛

توضیحات معاون باشگاه استقلال در مورد قرارداد بازیكن آفریقایی

توضیحات معاون باشگاه استقلال در مورد قرارداد بازیكن آفریقایی به گزارش فیفا1 معاون ورزشی باشگاه استقلال با اشاره به روندی كه در مورد قرارداد بازیكن جدید آبی ها طی شده است اظهار داشت: آیاندا پاتوسی برای همراهی استقلال در لیگ برتر و آسیا هیچ گونه منع قانونی ندارد.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، یكی از آخرین خریدهای زمستانی آبی پوشان هافبكی از افریقای جنوبی به اسم «آیاندا پاتوسی» بود. بازیكنی كه قراردادش به سختی در فدراسیون فوتبال ایران به ثبت رسید و هنوز برای آبی پوشان به میدان نرفته است.
علی خطیر معاون ورزشی استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت این بازیكن تصریح كرد: به ضرس قاطع می گویم پاتوسی كوچكترین مشكلی برای همراهی استقلال در ایران و آسیا ندارد. قرارداد او به گونه ای است كه مو لای درز آن نمی رود هیچ خساراتی برای باشگاه استقلال نخواهد داشت.
معاون ورزشی آبی پوشان افزود: ماده ۲-۸ بخش ۳ قوانین نقل و انتقالات فیفا بین تصریح می كند باشگاه مقصد (استقلال) باید تا آخرین روز از زمان ممكن در نقل و انتقالات درخواست صدور ITC را به فدراسیون فوتبال مبدا ارسال نماید. كاری كه باشگاه استقلال آنرا انجام داد.
وی اضافه كرد: ما درخواست خویش را زمانی ارسال كردیم كه هنوز پنجره نقل و انتقالات بسته نشده بود كه اگر اینطور بود اصلا درخواست ما رد می شد. فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی هم درخواست ما را تایید و ITC پاتوسی را ارسال كرد. حال اگر ITC پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات صادر شده و به فدراسیون فوتبال ما رسیده باشد هیچ مشكلی ایجاد نخواهد كرد.
خطیر در ادامه گفتگوش با خبرنگار مهر تصریح كرد: آیاندا پاتوسی كاملا به صورت قانونی و در قالب قوانین بین الملل نقل و انتقالات فیفا با استقلال قرارداد بسته و طبق همین قوانین برای استقلال در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بازی خواهد نمود.

1397/11/30
14:26:58
5.0 / 5
4409
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان