برانكو و كی روش دغدغه جدید؛

تماس عرب با تاج برای حل مشكل مشترك پرسپولیس و فدراسیون فوتبال

تماس عرب با تاج برای حل مشكل مشترك پرسپولیس و فدراسیون فوتبال به گزارش فیفا1 مطالبات سرمربیان پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران تبدیل به دغدغه مشترك مدیران فدراسیون فوتبال و پرسپولیس شده است.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، چند ماهی از اتمام قرارداد كارلوس كی روش با فدراسیون فوتبال ایران و رفتن سرمربی سابق تیم ملی از تهران می گذرد. وی كه بلافاصله با فدراسیون كلمبیا قرارداد امضا كرد تا هدایت این تیم قدرتمند در قاره آمریكا را بر عهده بگیرد همچنان منتظر پرداخت مطالباتش از طرف فدراسیون فوتبال است.
از قرار معلوم فدراسیون فوتبال ایران در تلاش است بدهی خود به كی روش را بوسیله درآمدهایی كه كسب كرده و در حساب فیفا موجود است پرداخت كند اما مراحل اداری سخت و پیچیده این كار مانع از این اتفاق شده است.
مشكلی كه مدیران باشگاه پرسپولیس باز برای پرداخت طلب برانكو ایوانكوویچ هم دارند. ایرج عرب روز گذشته تماس تلفنی با مهدی تاج برقرار كرد تا از فدراسیون فوتبال بخواهد نامه نگاری های لازم را با فیفا انجام داده تا پولی را كه بوسیله فیفا بابت حضور ملی پوشان پرسپولیس در جام جهانی به آنها تعلق می گیرد را به برانكو بدهند.
مشكل مشترك برانكو و كی روش برای دریافت مطالباتشان دغدغه اصلی مدیران فدراسیون و باشگاه پرسپولیس شده است. از قرار معلوم روند پرداخت این پول سخت و پیچیده شده است. مبلغی كه با عنایت به تحریم های مالی اخیر كه برای سیستم بانكی كشور در نظر گرفته شده است باز با مشكلاتی برای واریز روبروست تا این پول حالا حالاها به فدراسیون و باشگاه پرسپولیس نرسد.

1398/01/19
14:43:58
5.0 / 5
4527
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان