كسب شهرت از راه جدید؛

دسته گل آقای مشاور در پرسپولیس، سوء استفاده این دفعه از برانكو!

دسته گل آقای مشاور در پرسپولیس، سوء استفاده این دفعه از برانكو! به گزارش فیفا1 فردی كه بعنوان مشاور در كنار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حضور دارد دسته گل جدیدی را به آب داده است.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، برانكو ایوانكوویچ كه نتایجش با پرسپولیس كاملاً مشخص است و در سه فصل اخیر این تیم را دو بار قهرمان كرده و یك مرتبه هم در آستانه قهرمانی قرار داده است، از ماهها قبل طلب زیادی از باشگاه پرسپولیس دارد با این وجود كمتر لب به اعتراض گشوده است.
با این حال مسئولان باشگاه پرسپولیس تلاش كردند تا مطالبات وی را پرداخت و زمینه ماندنش برای فصل آینده را فراهم نمایند. خبرنگار مهر كسب اطلاع كرد پس از اینكه باشگاه به بخش عمده ای از تعهداتش به برانكو عمل كرده و مبلغ قابل توجهی را تقدیم وی كرده، آقای مشاور دسته گل جدیدی به آب داده است.
تصویری كه برانكو ایوانكوویچ روی صفحه شخصی اش منتشر نموده سهند حبیب زاده را در كنار ایرج عرب نشان داده است كه بعنوان پیمانكار با باشگاه پرسپولیس همكاری می كند اما حتی در جلسات هیات مدیره هم حضور دارد. وی در همین راستا دسته گلی به آب داده و اصرار زیادی برای انتشار این تصویر داشته است. اما پرسش این است كه وی بعنوان پیمانكار باشگاه پرسپولیس كنار مدیرعامل و سرمربی چه می خواهد؟

1398/02/18
18:29:17
5.0 / 5
4739
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان