ترین های لیگ در نیم فصل دوم؛

استقلال بهترین تیم نیم فصل دوم، صعود چشم گیر ذوب آهن به رده سوم

استقلال بهترین تیم نیم فصل دوم، صعود چشم گیر ذوب آهن به رده سوم فیفا1: استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن عملكردشان در نیم فصل دوم به شكلی بود كه در جدول مربوط به نیمه دوم لیگ هجدهم بهترین جایگاه ها را به خود اختصاص دادند.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، از رقابتهای لیگ برتر تنها یك هفته باقی مانده و حالا دو تیم پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی در این فصل شانس دارند. تیم فوتبال استقلال كه هم اكنون در رده سوم جدول جای دارد و عملاً هم شانسی برای قهرمانی ندارد، در نیم فصل دوم بهترین عملكرد را داشته و در بالای جدول فرضی این نیم فصل قرار می گیرد.
استقلال بهترین تیم نیم فصل دوم
آبی پوشان در نیم فصل دوم از ۱۴ بازی دارای ۹ پیروزی، ۲ مساوی، ۳ شكست، ۲۰ گل زده، ۶ گل خورده و ۲۹ امتیاز هستند و با این آمار در بالای جدول نیم فصل دوم قرار می گیرند. پرسپولیس با ۱۴ بازی، ۷ پیروزی، ۶ مساوی، یك شكست، ۱۸ گل زده، ۸ گل خورده و ۲۷ امتیاز دومین تیم برتر در نیم فصل دوم است.
اوج گیری ذوب آهن با منصوریان
ذوب آهن اصفهان كه فصل را ناامید كننده آغاز كرد و نتایج خوبی هم در نیم فصل اول نگرفت، با پیروزی كه برابر فولاد به دست آورد حالا پس از استقلال و پرسپولیس، سومین تیم برتر نیم فصل دوم است كه این عملكرد قابل تأمل است. شاگردان منصوریان از ۱۴ بازی دارای ۷ پیروزی، ۵ مساوی، ۲ شكست، ۱۴ گل زده، ۸ گل خورده و ۲۶ امتیاز هستند و با این عملكرد سومین تیم برتر در نیم فصل دوم است.
تراكتورسازی، سپاهان و پدیده هم دیگر تیم های برتر در نیم فصل دوم هستند كه در جدول فرضی مربوط به آن در رده های چهارم تا ششم قرار دارند.
دو تیم خوزستانی در قعر جدول
ضعیف ترین عملكرد در نیم فصل دوم هم در اختیار دو تیم استقلال خوزستان و نفت مسجد سلیمان است. این دو تیم خوزستانی هر كدام تنها ۶ امتیاز در نیم فصل دوم به دست آورده اند كه با این ۶ امتیاز در رده های آخر جدول قرار دارند.
بیشترین و كمترین پیروزی
استقلال با ۹ پیروزی دارای بیشترین پیروزی در نیم فصل دوم است و پرسپولیس، ذوب آهن و تراكتورسازی هر كدام با ۷ پیروزی پس از استقلال بیشترین پیروزی را دارند.
یك تیم بدون پیروزی
نفت مسجد سلیمان تنها تیمی است كه در نیم فصل دوم طعم پیروزی را نچشیده و دو تیم استقلال خوزستان و سپیدرود تنها یك دفعه در نیم فصل دوم پیروز شده اند.
استقلال با بهترین خط حمله و دفاع
استقلال با ۲۰ گل بهترین و نفت مسجد سلیمان با ۶ گل ضعیف ترین خط حمله را در نیم فصل دوم دارند. آبی پوشان در فاز دفاعی هم حرف اول را می زنند و با ۶ گل خورده بهترین عملكرد را دارند. سپیدرود باز با ۲۵ گل خورده بدترین خط دفاعی را در اختیار دارد. بهترین تفاضل گل متعلق به استقلال با مثبت ۱۴ و ضعیف ترین تفاضل گل مربوط به استقلال خوزستان با منفی ۱۵ است.
ذوب آهن با بیشترین نرخ صعود
در مقایسه جایگاه تیم ها در نیم فصل اول و دوم، بیشترین رشد به ذوب آهن متعلق می باشد. سبز پوشان درانتها نیم فصل نخست در جایگاه چهاردهم قرار داشتند و با ۱۱ پله صعود به رده سوم رسیده اند كه این بیشترین نرخ رشد می باشد. پارس جنوبی جم با ۷ پله سقوط نسبت به جایگاه نیم فصل نخستش، بیشترین نرخ سقوط را در میان تیم های حاضر در این مسابقات دارد.


منبع:

1398/02/22
14:03:32
5.0 / 5
4393
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان