رئیس فدراسیون سه گانه:

تلاش می نماییم با مربی پرتغالی ادامه بدهیم

تلاش می نماییم با مربی پرتغالی ادامه بدهیم به گزارش فیفا1 رئیس فدراسیون سه گانه با اشاره به اینكه این فدراسیون تلاش می كند با مربی پرتغالی ادامه كار بدهد، اظهار داشت: سه گانه بزودی جایگزین رشته های سنتی خواهد شد.مهدی گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برنامه های پیش رو برای این رشته اظهار داشت: با عنایت به شرایط محیطی كه ورزش كشور به خصوص رشته سه گانه دارد با دو هدف مشخص برنامه ها را امسال پیش خواهیم برد. البته فقط در كوتاه مدت تمركز نخواهیم داشت و این گامی برای برنامه های میان مدت و دراز مدت است. بخش عمده كار ما معرفی این رشته به مردم خواهد بود.
رئیس فدراسیون سه گانه تصریح كرد: در ۱۵-۱۶ سال قبل نتوانستیم رسالت خویش را برای تبلیغ و ترویج رشته سه گانه انجام بدهیم و تعداد كمی از مردم این رشته را می شناسند. پس ابتدا وظیفه تبلیغ و ترویج این رشته هم در بخش جذب هوادار و هم در بخش پیگیری برنامه ها را داریم.
وی اظهار نمود: سه گانه رشته ای المپیكی است و در بازی های آسیایی هم حضور دارد. نگاه جهانی روی این رشته مساعد است.
گودرزی اضافه كرد: در ریاست گذشته و سرپرستی فدراسیون از سرجیو مربی پرتغالی استفاده شد و ما هم تلاش می نماییم از حضور سرجیو استفاده نماییم. مسابقات قهرمانی آسیایی كه اواخر خرداد ماه به میزبانی كره جنوبی برگزار می شود، نزدیك ترین رویداد پیش رو است. تلاش می نماییم شرایط را برای حضور تیم ملی مهیا نماییم. در بُعد قهرمانی صحبت نمی كنم و سرمربی در این زمینه نظر خواهد داد. ژاپن میزبان المپیك ۲۰۲۰ است و امید به كسب سهمیه المپیك داریم.
رئیس فدراسیون سه گانه در پاسخ به این سوال كه آیا برنامه ای برای كمپ خارج از كشور برای ملی پوشان دارید یا خیر؟ اظهار داشت: در دوره ریاست گذشته قرار بود تیم ملی در كمپ پرتغال حضور داشته باشد ولی با صلاحدید سرپرست فدراسیون این امر محقق نشد. بعد از آن در دوره حضورم تمام نخبگان این رشته را به هرمزگان دعوت كردیم و مسابقه ای برگزار گردید كه نفرات برتر در اردوی تبریز حضور دارند. نفرات اول هم ملی پوش خواهند شد و شرایط را برای اعزام تیم ملی كه ۲۷ خرداد ماه برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا است فراهم خواهیم كرد.
مهدی گودرزی در انتها اظهار داشت: تلاش بر این است تا رسانه ها در معرفی بیش تر رشته سه گانه همكاری كنند. سه گانه در آینده جای خیلی از رشته های سنتی را خواهد گرفت و خانواده ها باید بدانند كه شنا، دوومیدانی و دوچرخه سواری جزو حیاتی فعالیت محسوب می شوند. از رسانه ها درخواست دارم حق مطلب را درباره این رشته ادا و سه گانه را به خانواده ها معرفی كنند.

1398/02/23
15:38:22
5.0 / 5
4495
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , سابقه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان