در گزارش فیفا1 عنوان شد؛

اشتباه بزرگی كه استقلالی ها درحال تكرار آن هستند

اشتباه بزرگی كه استقلالی ها درحال تكرار آن هستند به گزارش فیفا1 پیشكسوت آبی پوشان اظهار داشت: باشگاه استقلال در حال تكرار اشتباه بزرگی هست كه در سالهای گذشته هم مرتكب شد.رضا رجبی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح كرد: در فوتبال همیشه مهمترین مقطع هر فصلی پیش فصل است. تیم هایی می توانند در طول فصل موفق باشند كه پیش فصل خوبی را پشت سر گذاشته باشند. این یك اصل در فوتبال دنیا است و همه تیم ها به آن پایبند هستند. این در شرایطی است كه تیم استقلال كه باید مدعی قهرمانی باشد هنوز سرمربی خویش را نمی شناسد.
كاپیتان سابق آبی پوشان افزود: یكی دیگر از مشكلات بزرگ این باشگاه بزرگ، بی صداقتی است. این باشگاه یك گره كور دارد كه این گره تنها به دست مدیرانش باز می شود و ابزار لازم برای باز كردن این گره، صداقت است.
مدافع پیشین استقلال در مورد پیامی كه منتظری منتشر نمود و زمزمه های جدایی در آن سر داده بود بیان داشت: بخشی از صحبت های منتظری را نمی توانم قبول كنم. چون تیمی كه هنوز سرمربی ندارد چطور می تواند در مورد خواستن و نخواستن بازیكن تصمیم بگیرد؟ ضمن اینكه مگر می شود بازیكنی با مشخصات منتظری را نخواست؟ منتظری اگر این فصل نبود استقلال همین میزان از موفقیت را هم نمی توانست كسب كند.
وی اضافه كرد: از یك سو می گویند مجیدی تیم را می بندد و مجیدی هم می گوید منتظری را می خواهد، از جانب دیگر منتظری هم آدمی نیست كه حرف بی ربطی بزند. حتما او هم چیزی احساس كرده كه چنین پیامی را منتشر می كند. این رفتار و گفتارها گرفتار تناقض است و انسان را سر در گم می كند.
رجبی در مورد اجبار استفاده از كمیته فنی در باشگاه اظهار داشت: این خیلی خوب است كه كمیته فنی از حالت تشریفاتی خارج شده است. حالا كه كمیته فنی تثبیت شده، باید قدری هم صیقل بخورد. اعضای این كمیته فنی باید كاملاً به روز باشند و صحبتهای آنها هم هماهنگ باشد تا خللی در كار باشگاه ایجاد نشود.
پیشكسوت آبی پوشان تصریح كرد: كمیته فنی باید قدرت تصمیم گیری داشته باشد و تصمیماتی كه در این كمیته گرفته می شود باید توسط عوامل اجرایی اجرا شود. سرمربی تیم هم چه ایرانی باشد چه خارجی، مجیدی باشد یا استراماچونی یا هر مربی دیگری، باید زیر نظر كمیته فنی كار كند.

1398/03/17
14:54:20
5.0 / 5
4181
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان