مشكلات بزرگتری هم داشته ایم

واكنش استقلال به ابهام در وضعیت استراماچونی، امیدمان به خدا است!

واكنش استقلال به ابهام در وضعیت استراماچونی، امیدمان به خدا است! فیفا1: عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به اینكه از انصراف آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی برای هدایت این تیم غافل است، اظهار داشت: آرزوی هر كسی است كه با این شرایط و این تیم كار كند!به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، امروز خبری در خصوص انصراف آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی از قبول هدایت تیم فوتبال استقلال ایران منتشر شد؛ خبری كه به سرعت در رسانه ها و فضای مجازی در حال بازنشر است.
كامران منزوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در این خصوص اظهار داشت: ما از این مساله بی خبریم. قرار بود استراماچونی قرارداد را ایمیل كند. شاید این بحث از طرف مدیران سابق استقلال مطرح گردیده است.
منزوی درباره اینكه گفته می شود رای استراماچونی را برای هدایت استقلال زده اند، اشاره كرد: این را تایید نمی كنم. همكاران استراماچونی جهت بررسی شرایط استقلال به ایران آمده بودند و تازه امروز راهی كشورشان شدند. چطور هنوز نرسیده اند، این اتفاق رخ داده است. ضمن اینكه جلسات ما مثبت و خوب بود.
عضو هیات مدیره استقلال افزود: آرزوی هركسی است كه با این شرایط، تیم و كشور كار كند.
منزوی در پاسخ به این سئوال كه آیا به حضور استراماچونی امیدوار است؟ اظهار داشت: امیدمان به خدا است. تیم ما با ریشه تر از این حرفهاست. توافق كلی انجام شده و از امكانات هم بازدید به عمل آمده است. مقرر است از استراماچونی جواب بگیریم. ما مشكلات بزرگتری از انتخاب مربی داشتیم. در چند سال قبل بار سنگینی از نظر مالی روی دوش باشگاه بود كه در حال حل و فصل است.
عضو هیات مدیره استقلال درانتها درباره دستیاران ایرانی استراماچونی اشاره كرد: اسامی زیادی مطرح است. بعدازظهر امروز و بعد از گرفتن نظر استراماچونی اسامی اعلام می شود. نام چند قدیمی و خوشنام استقلال در این ارتباط مطرح است.


منبع:

1398/03/22
15:35:10
5.0 / 5
4329
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان