واقعا فدراسیون تاج با این استدلال فرهاد مجیدی را مربی امیدها گذاشته است؟

واقعا فدراسیون تاج با این استدلال فرهاد مجیدی را مربی امیدها گذاشته است؟ فیفا1: فریدون معینی مسئول كمیته جوانان فدراسیون فوتبال استدلالی برای انتخاب فرهاد مجیدی آورده كه می تواند خط بطلانی باشد برای هزار دلیل منطقی در انتخاب او.


به گزارش فیفا1 به نقل از خبر آنلاین، در روزهایی كه اقلا تكلیف وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك با تیم امید ایران مشخص است و همین روز گذشته نصرالله سجادی با گفتن این جمله كه: «ما دخالتی در انتخاب سرمربی تیم امید مثل باقی تیم های المپیكی نداشتیم و فدراسیون بعنوان مسئول این انتخاب بایدپاسخگو باشد» قطع امیدشان را از تیم امید اعلام نمودند. باید نوشت قطع امید چون همین ویدئو را مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش بازنشر داده و نوشته است: «مسئولیت تیم المپیك با فدراسیون فوتبال است و باید پاسخگو باشد.»
در چند روزه اخیر نقل قول هایی از مسئولان عالی ورزش شده بود كه امیدی به این تیم امید نیست و حالا فرقی ندارد چه كسی سرمربی اش باشد. در صورتیكه بنظر می رسد فرهاد مجیدی این جسارت را داشته و با شجاعت تیمی را قبول كرده كه حتی مسئولانش توان اداره اش را نداشتند و از حالا دارند از زیر بار شكست احتمالی اش شانه خالی می كنند. این تیم با این شرایط و بلایی كه در دوره كرانچار بر سرش آمده یا تیم ۴ سال قبل خاكپور و مایلی و آن همه هزینه كه برایش شد، هرچه شود شاهكار كرده است اما این قابل تحسین است كه مجیدی با شهامت از صعود می گوید وقتی همه تنهایش كرده اند تا زمین بخورد!
نكته جالبتر اما زمانی است كه یك مسئول از درون فدراسیون تاج به پشتیبانی از او بلند شده. آقای معینی مسئول كمینه جوانان در این زمینه آن طور كه بانك ورزش نقل كرده، گفته است: «او گزینه خوبی برای تیم امید است چونكه با انگیزه و ساعی بوده و با تفكرات این مربی جوان آشنا هستم. وی 10 سال با مربیان خوب در امارات كار كرده و تجارب خوبی به دست آورده است. معتقدم باید از مجیدی حمایت شود تا بتواند در تیم ملی با دلگرمی و انگیزه فعالیتهای خودرا انجام دهد.»
مجیدی ۵ هفته هدایت استقلال را بر عهده داشته و نتایج درخشانی گرفته، طوری كه گزینه سرمربیگری دائمی تیم باشد. او بخشی مهم از فوتبال دو دهه اخیر ماست كه سال های حضورش در امارات خیلی برجسته نیستند در بین شان. كاش از شهامت و دانش فنی مجیدی اگر چیزی دارد می گفتید آقای معینی. 255 41


منبع:

1398/04/01
15:31:06
5.0 / 5
4249
تگهای خبر: آنلاین , استقلال , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان