احمد سعادتمند:

تفكراتم با باشگاه استقلال همخوانی نداشت، نمی دانم چه كسی رئیس است

تفكراتم با باشگاه استقلال همخوانی نداشت، نمی دانم چه كسی رئیس است فیفا1: رئیس پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال با تاكید بر اینكه یك ماه است از مسئولیتش استعفا كرده اظهار داشت: در جایی كه با اعتقاداتم همخوانی نداشته باشم نمی توانم كار كنم.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، احمد سعادتمند در مورد حضور در هیات مدیره استقلال و تداخل كاری با مسئولیتش در وزارت ورزش اظهار داشت: من در وزارت ورزش یك پست دارم و این دفتر را دوست دارم. از وزیر و داورزنی تشكر می كنم چون جایی هستم كه آموزش استعدادها روی دوش این دفتر است. همكاران بسیار خوبی دارم كه می توانند جای من باشند اما قرعه به نام من خورده است.
وی افزود: نمی خواستم پست دیگری داشته باشم اما بهمن سال قبل وزیر لطف داشت و چندماهی در هیات مدیره استقلال بودم. استقلال باشگاه بزرگی است و هواداران زیادی دارد. از دورترین نقطه كشور هزینه می كنند برای دربی می آیند. با هزینه های خود مشكل دارند اما برای باشگاه هزینه می كنند، كسانی كه استقلال را دوست دارند آنها صاحبان اصلی هستند.
سعادتمند اشاره كرد: ما دولتی ها صاحب تیم نیستیم. تیم باید تحویل مردم شود در این صورت موفق خواهد بود.
وی با اشاره به اینكه تاكید وزیر برای واگذاری سرخابی هاست اما دست اندازهایی سر راه است كه باید برداشته شود، تصریح كرد: استقلال می تواند آكادمی هایی داشته باشد كه بچه ها در سراسر كشور بدون پرداخت وجه بیایند. ما به جهت اینكه ۳ هزار نوجوان استقلال با ۳۱ مربی داشته باشیم با پیش بینی زمین و لباس، هزینه قرارداد یك بازیكن در استقلال نیست.
احمد سعادتمند اشاره كرد: بیشتر از یك ماه است كه استعفا داده ام و با وجود مخالفت وزیر، اگر نتوانم مثمرثمر باشم بهتر است بیرون باشم. یك ماه است منفك شده و پیگیر استعدادیابی هستم.
سعادتمند همین طور در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در مورد مطرح شدن صحبت هایی در خصوص اینكه خلیل زاده رئیس هیات مدیره استقلال شده، اظهار داشت: اطلاعی ندارم و نمی توانم نظر دهم. پس از استعفا من به صورت مكتوب از فتحی خواستم یك نفر را بعنوان رئیس هیات مدیره معرفی نماید اما نمی دانم چه كسی ارائه شد.
سعادتمند در مورد دلیل استعفای خود اظهار داشت: دلیل خاصی نداشت فقط اینكه جایی كه نتوانم كمك كنم و اعتقاداتم همخوانی نداشته باشد، اهتمام می كنم آنجا نباشم. عاشق استقلال هستم و آرزو می كنم این تیم بر بام آسیا باشد. رئیس پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد بدهی تبلیغات محیطی و پوشش تصویری، عنوان كرد: بلیت فروشی های ما با دنیا قابل قیاس نیست. سازمان لیگ حساب كتاب كند و سهم باشگاه ها را بدهد. مطالبات از فیفا را نمی توانیم بگیریم و از حق پخش هم درآمد نداریم. فقط اسپانسر می ماند كه گاهی بدقولی می كند. بخش خصوصی دیگر نمی تواند سر بلند كند. در بحث حق پخش، بلیت فروشی و اسپانسرهای خیلی حرف دارم.


منبع:

1398/04/23
15:09:31
5.0 / 5
4091
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان