با زور زیادی كه دارد پاداش ها را بدهد؛

شمسایی: آمدن ساكت دلیل استعفای من نبود!

شمسایی: آمدن ساكت دلیل استعفای من نبود! به گزارش فیفا1 عضو مستعفی كمیته فنی و توسعه فوتسال می گوید دلیل استعفایش از این كمیته صرفا كناره گیری محمدحسن انصاریفرد بوده است!به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، وحید شمسایی درباره استعفایش از كمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی پس از حضور محمدرضا ساكت در این كمیته، اظهار داشت: یكسری اصول و عقاید دارم و آن را از روز اول حضورم در فوتسال عوض نكردم. كمیته فنی یك گروه خوب بود. بدون اغراق هر جلسه شرایط خاص خودش را داشت و برای رسیدن به هدفمان می جنگیدیم. كار داشت جلو می رفت. رسم مردانگی و جوانمردی و اخلاق اینرا می طلبید كه وقتی استادم (محمدحسن انصاریفرد) كنار كشیده است، حتی نپرسم چرا و من هم كنار بروم!
وی در پاسخ به این سوال كه دلیل اضافه شدن ساكت به كمیته فنی و توسعه به چه دلیل بود و آیا اعتمادی از جانب رئیس فدراسیون به این كمیته نبوده است؟ اظهار داشت: من در ذهن آقای تاج نیستم. ساكت سابقه مدیریتی خوبی در فوتبال دارد. آقای ساكت بعید است به خاطر مسائل فنی به كمیته فنی آمده باشد. جز وحید شمسایی كه نمی تواند در آن كمیته بحث فنی كند، چیدمان كمیته فنی كاملا حرفه ای و فنی بود. آقای ماجدی، علیزاده، هنرپیشه و انصاریفرد همه از بزرگان فوتسال و فوتبال هستند. قدوم آقای ساكت را مبارك می دانم. ان شاءالله ایشان با زور زیادی كه در فدراسیون دارد، پاداش بانوان، ساحلی بازان و فوتسالیست های ما را بدهد!
عضو مستعفی كمیته فنی فوتسال با اشاره به اینكه آمدن ساكت شاید به خاطر عدم اعتماد به كمیته فنی بوده است، خاطرنشان كرد: اینكه ساكت آمده باشد و من بخواهم به خاطر او بروم، نه! صرفا به خاطر انصاریفرد رفتم!
عضو مستعفی كمیته فنی و توسعه فوتسال در پاسخ به این سوال كه آیا بحث استعفایش قطعی است و دیگر همه چیز تمام شده است؟ اظهار داشت: با وجود ساكت شرایط كار در كمیته فنی قوی تر می شود. مثل یك سرباز به این رشته خدمت می كنم ولی خدمتی كه نتیجه داشته باشد. هیچ چیز را تمام شده نمی دانم! زندگی ام را برای این رشته گذاشته ام.
شمسایی درباره اینكه آیا رئیس فدراسیون فوتبال در صورت آگاهی از نتایج انتصاب ساكت بعنوان عضو كمیته فنی بازهم این كار را می كرد؟ اظهار داشت: من در جایگاهی نیستم كه درباره آقای تاج صحبت كنم. فوتسال ما سوم دنیا است و این سبب افتخار است. قرار نیست وحید شمسایی از فوتسال برود. من فقط از كمیته فنی رفته ام. استادانم به من یاد داده اند باید راهم را درست بروم. اشتباه زیاد داشته ام ولی این راه و تصمیمم، اشتباه نبود. فوتسال جزوی از زندگی من است. حالاحالاها هستم.
وی كه در برنامه «ورزش از نگاه دو» حضور یافته بود، باردیگر بر دلیل استعفایش تصریح كرد و اضافه كرد: نمی خواهم از بازی خودم خارج شوم. من با آمدن ساكت كناره گیری نكردم؛ با رفتن آقای انصاریفرد رفتم!
عضو مستعفی كمیته فنی فوتسال درباره اینكه انصاریفرد به خاطر ساكت از این كمیته كنار رفته است، خاطرنشان كرد: خود آقای انصاریفرد توضیح داده است كه حتما كمبود و عدم اطمینانی بوده است كه ساكت اضافه شده است.
شمسایی اظهار داشت: همه ما اِشكالاتی داریم ولی انصاریفرد حُسن بزرگی داشت كه حتی بازی های جوانان و آسیا ویژن را هم رصد می كرد و تمام مربیان تیم ملی را موظف كرده بود برای تماشای عملكرد تك تك بازیكنان تیم های ملی به مسابقات لیگ بروند. این حركتی رو به جلو بود. هر هفته مسابقات لیگ برتر را هم پخش مستقیم از شبكه ورزش داشتیم. لیگ منظم برگزار می شد. همه ما منتظریم به فینال جام جهانی برویم. هرچه افتخار برای فوتسال باشد برای همه است.

1398/05/26
15:36:27
5.0 / 5
4271
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان