فتاحی خبر داد:

۸ ورزشگاه تا شروع لیگ برتر آماده می شود

۸ ورزشگاه تا شروع لیگ برتر آماده می شود به گزارش فیفا1 مسئول سازمان لیگ فوتبال اظهار داشت: هم اكنون چهار ورزشگاه آماده شروع لیگ است و چهار ورزشگاه دیگر تا دو روز آینده آماده می شد.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، سعید فتاحی درباب كارهای انجام شده درباب برگزاری مسابقات لیگ فوتبال اظهار داشت: با عنایت به همت و پشتكار مسئولین باشگاه ها، وزارت ورزش و جوانان، صنعت و معدن، وزارت نفت الزامات امنیتی ورزشگاها در حال انجام می باشد.
مسئول سازمان لیگ فوتبال با اشاره به الكترونیكی شدن بلیت ها گفت: فروش بلیت ها به صورت كاملا الكترونیكی و مردم می توانند از محل كار یا منزل بلیت تهیه نمایند. باشگاه میزبان موظف است كه نحوه خرید بلیت را اطلاع رسانی كند و در اختیار مردم بگذارد.
وی همین طور درباب نحوه خریداری كردن بلیت اظهار داشت: گیت های ورودی ورزشگاه ها نصب شده است و همه باید بوسیله كارت ملی، بلیت خودرا خریداری كنند و همین طور باید كارت ملی خودرا جهت ورود به ورزشگاه همراه داشته باشند.
فتاحی اضافه كرد: ورزشگاه ها مجهز به دوربین های مداربسته و صندلی ها شماره گذاری شده اند و هواداران و تماشاچیان موظفند روی شماره صندلی درج شده بر روی بلیتشان بنشینند و بوسیله دوربین های داخل ورزشگاه شناسایی می شوند. مردم باید با رعایت قوانین به فرهنگسازی این مهم كمك كنند تا ما نیز بتوانیم مانند كشورهای پیشرفته دنیا لیگ برگزار نماییم.
مسئول سازمان لیگ فوتبال با اشاره به جدید بودن سیستم الكترونیكی مسابقات اظهار داشت: از آنجایی كه این سیستم جدید است و مردم هنوز آشنایی كامل با آن ندارند امكان دارد در هفته های اول با مشكلات اندكی مواجه شوند و ما ازهواداران خواهش می نماییم صبور باشند.
فتاحی افزود: دوستان ما در بحث فنی قول داده اند كه با مهارت خود و كمك نیروی انتظامی مشكلات را به حداقل برسانند.
وی درباب برگزاری زمان بازی ها اظهار داشت: مسابقات روز پنجشنبه ۳۱ مرداد با انجام بازی پرسپولیس و پارس جم جنوبی افتتاح می شود و همین طور ۴ بازی دیگر در روز پنجشنبه و جمعه انجام می شود.
مسئول سازمان لیگ فوتبال اظهار داشت: ۵۰ الی۶۰ در صد از ورزشگاه ها برای هفته اول آماده هستن. ۴ ورزشگاه هم اكنون آماده است و ۴ ورزشگاه دیگر تا فردا یا پس فردا شب آماده خواهند شد.
فتاحی از آمادگی طبقه اول ورزشگاه آزادی، امام علی سیرجان، بنیان دیزل تبریز و شهدای شهر قدس آگاهی داد و اظهار داشت: ورزشگاه های نفت مسجد سلیمان، ذوب آهن اصفهان، شاهین شهرداری بوشهر، فولاد خوزستان هم تا فردا آماده خواهند شد.


منبع:

1398/05/28
21:00:21
5.0 / 5
4951
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان