هیات مدیره باشگاه تصمیم گرفت؛

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس به گزارش فیفا1 اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بعد از بررسی گزینه های مختلف برای جانشینی ایرج عرب، مدیرعامل پیشین باشگاه های راه آهن و پرسپولیس را برای اداره امور این باشگاه انتخاب كردند.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، بعد از آنكه ایرج عرب از مسئولیتش در باشگاه پرسپولیس استعفا كرد و وزیر ورزش و جوانان هم بامداد امروز سه شنبه رسما استعفای او را تایید نمود، هیات مدیره باشگاه جانشین وی را مشخص كرد.
در هفته های گذشته كه بحث استعفای ایرج عرب مطرح شده بود، گزینه های زیادی رایزنی برای حضور در باشگاه پرسپولیس را با وزارت ورزش و اعضای هیات مدیره آغاز كردند و جلساتی هم در این زمینه برگزار گردید اما در نهایت مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس بعنوان گزینه نهایی انتخاب گردید.
در این مدت از حمیدرضا گرشاسبی، رضا درویش، علی رغبتی، مهدی محمد نبی و... بعنوان گزینه های مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نام برده شد اما در نهایت اعضای هیات مدیره محمدحسن انصاریفرد را بعنوان گزینه خود انتخاب كردند.
انصاریفرد كه بازیكن پیشین پرسپولیس است، یك دوره مدیرعاملی این باشگاه را برعهده داشت و در مقطعی هم مدیرعامل باشگاه راه آهن بود.
انصاریفرد البته در ماه های گذشته رئیس سازمان لیگ فوتسال و رئیس كمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی هم بود اما پس از انتصاب محمدرضا ساكت بعنوان عضو كمیته فنی فوتسال از جانب تاج، انصاریفرد از سمتش استعفا و انتقادات زیادی را نسبت به این اقدام فدراسیون بیان نمود.
اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برای انتخاب جانشین عرب به توافق رسیدند و وی در جلسه بامداد سه شنبه اعضای هیات مدیره هم حضور یافت.


منبع:

1398/06/05
13:25:24
5.0 / 5
4165
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان