در گزارش فیفا1 عنوان شد:

كادرفنی امید باید تقویت شود، روند شكست های قبلی را درپیش گرفته اند

كادرفنی امید باید تقویت شود، روند شكست های قبلی را درپیش گرفته اند به گزارش فیفا1 كارشناس فوتبال ایران درباره عملكرد تیم امید اظهار داشت: این تیم روند قبلی را باردیگر در پیش گرفته كه نتیجه اش چیزی جز شكست نبوده است.عباس چمنیان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره باخت های تیم فوتبال امید ایران در بازی های تداركاتی مقابل ازبكستان اظهار داشت: این تیم همان رویه سابق را پیش می رود كه نتیجه اش هم مشخص است؛ تیمی كه بیشتر از چهل سال است حسرت حضور در المپیك را دارد. به نظرم اردوهای تیم ملی منسجم نیست و در این ارتباط یك از هم گسیختگی وجود دارد.
چمنیان كه سال ها سابقه هدایت تیم های پایه فوتبال ایران را عهده دار بود درباره برنامه ریزی صورت گرفته در جهت نتیجه گیری تیم امید تصریح كرد: تیم امید به هیچ وجه قابلیت لازم را ندارد. این تیم شرایط یك اتحاد لازم را ندارد. با وجود اینكه فدراسیون فوتبال و كمیته ملی المپیك حمایت خوبی داشته اند اما روند خوبی برای تیم امید در نظر گرفته نشده است كه باید به نحوه برگزاری اردوهای تیم و چگونگی ایجاد هماهنگی و همدلی بین بازیكنان بیشتر توجه كرد.
چمنیان درباره روند فعلی تیم امید خاطرنشان كرد: به هر حال این تیم با هماهنگی مسؤلان فدراسیون فوتبال و نظارت آنها در اختیار حمید استیلی قرار گرفته كه تجارب فنی و مدیریت زیادی دارد. باید از ظرفیت های وی استفاده كاربردی لازم شود. كار كردن در تیم امید بسیار متفاوت تر از هر رده سنی است. بازیكن باید مدام زیر نظر باشد تا با اردوهای منسجم و منظم در یك ساختار متحد و مشخص قرار بگیرد.
وی درباره رقبای ایران در قاره آسیا اضافه كرد: تیم ها با آمادگی كامل می آیند و شما می بینید مدعیان فوتبال در رده های پایه بسیار بیشتر از قبل شده است. ستاره های تیم امید زیاد هستند اما باید در چارچوب یك تیم موفق شوند.
چمنیان درباره حضور امید نمازی بعنوان دستیار فرهاد مجیدی در كادر فنی تیم امید تصریح كرد: نمازی تجارب خوبی برای تزریق به تیم دارد اما به نظرم این كادر هنوز هم خیلی خلوت است و باید تقویت شود. تیمی كه می خواهد به المپیك برود باید كادر فنی قدرتمندی داشته باشد. با وجود آقای نمازی در كنار فرهاد مجیدی باید باز هم آنالیزورهای خوبی در اختیار تیم امید قرار بگیرد. آنها باید جزئیات بازیكنان خودی و حریف را به سرمربی بدهند تا شناخت لازم كسب شود.


1398/06/22
14:48:55
5.0 / 5
4370
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان