گابریل كالدرون:

همه بازیها حكم فینال را دارد، فدراسیون فوتبال به سفارش ام گوش كند

همه بازیها حكم فینال را دارد، فدراسیون فوتبال به سفارش ام گوش كند به گزارش فیفا1 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: شرایط لیگ برتر بگونه ای است كه هر بازی حكم یك دیدار فینال را دارد.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، گابریل كالدرون در نشسست خبری پیش از بازی فردا دوشنبه پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی با حضور در جمع خبرنگاران در سالن كنفرانس سازمان لیگ فوتبال اظهار داشت: در هفته اول گفتم هر بازی حكم یك فینال دارد و باید بازی ها را ببریم. با باخت مقابل تراكتور مسئولیت مان در بازی با نفت آبادان بیشتر شده است.
سرمربی پرسپولیس افزود: از كیفیت و سبك بازی مان در دو هفته اول راضی نبودم و من انتظار دارم بهتر از اینها بازی نماییم. تیم احتیاج به زمان دارد. برای بازی فردا باید ببریم و فوتبالی كه من دوست دارم را عرضه نماییم.
وی در مورد محرومیت علیرضا بیرانوند و واكنش او كه گفته می خواهد از فوتبال ایران برود خاطرنشان كرد: همیشه به كمیته انضباطی احترام می گذارم. برای این تصمیم هم بیشتر احترام می گذاشتم.
كالدرون تصریح كرد: او یك بازیكن بین المللی در فوتبال ایران است. من بعنوان یك خارجی انتظار دارم حمایت بیشتری از وی در جامعه فوتبالی شود. چون سبب افتخار فوتبال است. در مورد حكم انضباطی اش باز هم می گویم احترام می گذارم چون تصمیم مناسبی بود.
وی خاطرنشان كرد: ویدئویی كه تراكتوری ها ارسال كردند چه مفهومی دارد. آنها می خواستند او را به خاطر رفتار غیر ورزشی محكوم كنند و این صورت گرفت. پس من با حركت تراكتوری ها كه می خواستند او را محروم كنند باید موافق باشم.
كالدرون درباره رفتار هواداران تراكتور تصریح كرد: آنها سمت ما بطری آب و سنگ پرتاب كردند. وقتی می خواستیم گرم نماییم ناسزا گفتند. نارنجك پرتاب كردند كه خطرناك بود. آنها اگر توقع احترام دارند باید خودشان این شرایط جوانمردانه را ایجاد كنند.
سرمربی پرسپولیس تصریح كرد: با رایِ كمیته انضباطی خیلی موافق تر از قبل هستم چون با سنگ هایی كه پرتاب كردند ممكن بود بازیكن مصدوم شود و با نارنجك ها خطرساز شوند. من به تصمیم كمیته انضباطی احترام می گذارم فقط امیدوارم تراكتور رفتارش را در اینباره درست كند. تراكتور رفتار حرفه ای ورزشی نشان نداد و با اهداف بدی كه داشتند می خواستند به دوازه بان و تیم ما آسیب بزنند. ما تصاویر زیادی داریم كه به ما سنگ پرتاب كردند اما باختیم و حرفی هم نزدیم.
كالدرون درباره احتمال بازی دفاعی نفت آبادان خاطرنشان كرد: آنها می توانند هر سبكی كه می خواهند را بازی كنند اما این ما هستیم كه باید به هر طریقی به هدفمان برسیم. تیم احتیاج به زمان دارد تا به اعتماد به نفس برسد.
سرمربی پرسپولیس درباره سه بازی سخت آینده این تیم و احتمال تشویق برانكو با عنایت به اخراجش از الاهلی اظهار داشت: من فقط به بازی فوتبال فردا فكر می كنم كه فینال است. نمونه اتفاقی كه برای برانكو افتاد در كار ما طبیعی است و برای من هم افتاده است. می خواهم تیمم فوتبال بازی كند و روشی است كه سبب شده من افتخارات زیادی كسب كنم. می دانم هم وقت می خواهم و هم وقت كم دارم اما به تیمم برای موفقیت ایمان دارم.
وی درباره عدم عملكرد مناسب مهدی ترابی در پرسپولیس اظهار داشت: وی در پستی بازی می كند كه زمان برانكو هم در پرسپولیس بود. پشت سر مهاجمان بازی می كند. او بعنوان وینگر چپ در دو بازی اخیر بازی می كند. جایی كه خودش دوست دارد. فارغ از بحث ترابی باید بگویم فعلا فوتبال خوبی را بازی نكردیم و امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم. مشكل در پست ترابی نیست. برای من مهم این است تیم خوب باشد.
كالدرون درباره ضعف گلزنی علیپور و احتمال حضور جونیور در تركیب اصلی تصریح كرد: مهاجم زمانی می تواند خوب باشد كه تغذیه شود. تمام تیم باید خوب باشد. فردا هم جونیور بازی می كند.
وی در واكنش به این سؤال كه آیا خودش هم قصد داشت ببرانوند را پیش از كمیته انضباطی جریمه كند اظهار داشت: من پیش از محرومیت بیرانوند تصمیمی برای تنبیه او نداشتم. بازیكن از تیم ملی می آید آنها ازلحاظ روحی و فیزیكی باید آنالیز شوند. من قصدی برای تنبیه او به خاطر رفتار بیرانوند در تبریز نداشتم.
كالدرون درباره شرایط ملی پوشان پرسپولیس بعد از بازی ایران و هنگ كنگ اظهار داشت: به نظرم آنها خسته بودند چون از سفر طولانی برگشته بودند. به من گفتند آنها اضافه بار داشتند و باید پروازشان را عوض می كردند. برای همین دیرتر بازگشتند. من نمی گویم تیم ملی از هواپیمای خصوصی استفاده نماید اما پروازی را در نظر بگیرند كه آنها خیلی زود برگردند.
كالدرون در انتها خواستارصحبت درباره برنامه لیگ برتر شد و اظهار داشت: با عنایت به مشكلات اقتصادی كه باشگاه ها دارند فدراسیون باید زمان بازی ها را مد نطر داشته باشد كه اگر بازی در روز تعطیل صورت گیرد تماشاچیان بیشتری به استادیوم می آیند و این راهی برای درآمدزایی باشگاههاست. درخواست من از فدراسیون این است كه بازی ها را به خوبی برنامه ریزی كند. بازی تیم های بزرگ باید آخر هفته باشد نه اینكه دوشنبه بازی نماییم.

1398/06/24
21:27:42
5.0 / 5
4710
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان