نظری:

شهرآوردهای تهران از تلویزیون های شهری پخش شود

شهرآوردهای تهران از تلویزیون های شهری پخش شود به گزارش فیفا1 یك عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: شرایط لازم برای پخش مسابقه فوتبال بین تیم های پرسپولیس و استقلال در تلویزیون های شهری فراهم گردد.


به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، حجت نظری در جلسه علنی روز یكشنبه شورای شهر تهران اظهار داشت: این روزها ایران شرایط ملتهب را در سطح بین المللی و هم متأثر از آن به واسطه شرایط اقتصادی در داخل تجربه می كند و در چنین شرایطی اجرای رویدادهای جمعی و خانوادگی كه حدی مشخص از نشاط هم در آنها وجود داشته باشد می تواند به انسجام ملی و هم ارتقای سرمایه اجتماعی كه برای برون رفت از بحرانها ضروری می باشد، منجر شود.

وی افزود: در این راستا مدیریت شهری كوشش كرد دیدار دو تیم فوتبال پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس را به صورت مستقیم از تلویزیونهای شهری پخش كند اما متاسفانه همكاری لازم بین بخشی برای این رویداد جذاب شهری صورت نگرفت.

نظری اظهار نمود: بر خود لازم می دانیم بعنوان نماینده مردم از شورای تأمین بخواهیم به این خواسته مردمی كه بدون شك بخشی از جامعه آنرا مطالبه می كند توجه ویژه كرده و مجوز پخش مسابقه فوتبال در فضاهایی از شهر را كه با زحمت همكاران ما در سازمان زیباسازی برای تماشای شهرآورد پایتخت مهیا شده است صادر كند.

1398/06/31
15:18:42
5.0 / 5
4471
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان