آرای جدید كمیته تعیین وضعیت برای باشگاه های دسته اولی

آرای جدید كمیته تعیین وضعیت برای باشگاه های دسته اولی فیفا1: كمیته تعیین وضعیت بازیكنان فدراسیون آرای جدید خودرا درباب باشگاه های دسته اولی صادر كرد.به گزارش فیفا1 به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید كمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال اعلام گردید كه به شرح زیر است:
* به دنبال شكایت محمد آشتیانی از باشگاه بادران، این باشگاه به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت ۲ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محكوم شد.
* در پرونده شكایت میلاد نوری از باشگاه رایكا بابل، این باشگاه به پرداخت ۸۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محكوم و درباب هزینه دادرسی با عنایت به عدم مطالبه توسط خواستار كمیته با تكلیفی مواجه نمی باشد.
* بر طبق رای صادر شده در پرونده شكایت بهتاش میثاقیان از باشگاه بادران، این باشگاه به پرداخت ۲۵۶ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵ میلیون و ۱۲۰ هزار ریال هزینه دادرسی محكوم شد.
* با عنایت به شكایت امیرحسین صدقی از باشگاه بادران، این باشگاه به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲ میلیون ریال هزینه دادرسی محكوم شد.
* در پرونده شكایت مجتبی محبوب مجاز از باشگاه بادران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۴۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزارریال هزینه دادرسی در حق خواستار محكوم می گردد.
* به دنبال شكایت فرشاد طیبی پور از باشگاه بادران، این باشگاه به پرداخت ۱۳۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال هزینه دادرسی محكوم شد.
* بر طبق رای صادر شده در پرونده شكایت محمود یاوری از باشگاه فجرشهید سپاسی شیراز، این باشگاه به پرداخت ۲ میلیارد و ۱۶۳ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۴۳ میلیون و ۲۷۶ هزار ریال هزینه دادرسی در حق خواستار محكوم می گردد.
آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در كمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.


منبع:

1398/07/06
23:04:54
5.0 / 5
4292
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان