دفاعیه باشگاه پرسپولیس از كالدرون:

او صحبتی درباره استقلال نكرد

او صحبتی درباره استقلال نكرد به گزارش فیفا1 باشگاه پرسپولیس با عنایت به توضیحات عرضه شده از جانب سرمربی تیم در جلسه روز گذشته با مدیرعامل باشگاه و تدوین و تنظیم لایحه دفاعیه ایشان برای كمیته انضباطی توضیحاتی را ارائه كرد.به گزارش فیفا1 به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مدیر روابط عمومی این باشگاه با عنایت به توضیحات عرضه شده از جانب سرمربی تیم در جلسه روز گذشته با مدیرعامل باشگاه و تدوین و تنظیم لایحه دفاعیه كالدرون برای كمیته انضباطی توضیحاتی را ارائه كرد.
متن اظهارات روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به شرح زیر است:
«آقای كالدرون طبق اسناد و مدارك موجود در هیچ یك از مصاحبه های اخیر خود و كنفرانس خبری پیش از بازی با ماشین سازی كاری با استقلال نداشته و حرفی درباره این تیم نزده و فقط از تصمیم داور در اعلام پنالتی و آفساید در بازی با پارس جم كه كارشناسان داوری هم به آن اشاره داشته ابراز تعجب كرده و اتهامی هم وارد نكرده. مبحث مربوط به تعیین نتایج در خارج از زمین هم این بوده كه ایشان قبلا گفته بود اگر برخی اتفاقات و تصمیمات بیرون از زمین در نتایج موثر باشد در فوتبال ایران نمی مانم و همین حرف را هم به تازگی در مصاحبه خود مطرح كرده و هیچگاه هم منظورش تیم استقلال و حتی داور آن بازی نبوده و یك مبحث كلی را در اینباره بیان داشته كه قبلا هم گفته بود.
دفاعیه آقای كالدرون روز گذشته بعد از حضورشان در باشگاه و ارائه توضیحات تكمیلی به آقای خواجه وند مدیر حقوقی باشگاه، روز گذشته به كمیته انضباطی و سازمان لیگ ارسال شد و به ثبت هم رسیده است.
تاكید می نماییم آقای كالدرون هیچ اتهامی به هیچ تیم یا فردی وارد نكرده و مشخصا درباره استقلال هم حرفی نزده اند و فقط از تصمیم داور در آن بازی ابراز تعجب كرده و روی این مورد هم اصرار و تاكید دارند.
علاوه بر این باید بگوییم بوده اند افرادی كه افترا پوچ مهندسی نتایج به نفع پرسپولیس را زده اند یا افرادی در بعضی باشگاه ها و تیم ها به دنبال ناكامی در رقابت با پرسپولیس با سرپوش گذاشتن روی عملكرد خود افترا واهی پشتیبانی از پرسپولیس را مطرح كرده اند كه این اتهامات غیر واقع و عجیب علاوه بر افترا به پرسپولیس افترا به اركان و برگزار كنندگان مسابقات فوتبال بوده. در موارد مشابه مسی با آن شهرت و اعتبار سه ماه از بازی در تیم ملی محروم شد هیچ برخوردی با آنها نشده و امیدواریم با این افترا زنی ها برخورد قاطع شود.
تاكید می شود طبق مستندات نه تنها از پرسپولیس در فصول اخیر حمایت نشده كه پرسپولیس از برخی اتفاقات و تصمیمات متضرر هم شده است و نمی توان قهرمانی های پرسپولیس را با این فرافكنی ها كمرنگ كرد اما برخی علاوه بر تلاش در این راستا بدنبال ایجاد هجمه های ناروا در راه موفقیت های پرسپولیس هستند و حتی ضد مسئولان اعمال فشار می كنند تا این تیم نتواند موفقیت های خویش را تكرار كند.
این همه هجمه ضد پرسپولیس نباید نادیده گرفته شود و بعد حرف هایی به آقای كالدرون نسبت داده شود كه ایشان آنرا مطرح نكرده است.»

1398/08/12
23:15:56
5.0 / 5
4144
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان