در گزارش فیفا1 عنوان شد:

وضعیت تیم فوتبال امید كاملا مشخص است و احتیاج به آنالیز ندارد!

وضعیت تیم فوتبال امید كاملا مشخص است و احتیاج به آنالیز ندارد! به گزارش فیفا1 كارشناس فوتبال ایران زیر سوال بردن انتخاب حمید استیلی برای سرمربیگری در تیم امید تصریح كرد: وضعیت این تیم با چنین انتخاب هایی كاملا مشخص است و احتیاج به تحلیل برای امید كاذب نیست.جلال چراغپور در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب برنامه تیم فوتبال امید ایران برای حضور قدرتمندانه در مرحله نهایی راهیابی به المپیك ۲۰۲۰ توكیو گفت: برای آنالیز این تیم نیازی نیست بخواهیم پیچیدگی ایجاد نماییم چون انتخاب كادر فنی در نوع خودش مبهم و پیچیده است!
كارشناس فوتبال ایران ضمن زیر سوال بردن انتخاب حمید استیلی گفت: او بعد از ناكامی با استیل اذین جایی در عرصه مربیگری فوتبال ایران نداشت. پس از مدتی هم مدیریت تیم ها را بر عهده گرفت. اینكه ناگهان سرپرست و مدیر یك تیم را بعنوان سرمربی تیم بسیار مهمی همچون امید انتخاب می كنند واقعا جای تعجب دارد. باید تعارف را كنار بگذاریم و بارها از مدیران فدراسیون بپرسیم كه چرا چنین انتخابی داشته اند.
وی درباره شانس این تیم برای شكستن طلسم حضور در المپیك اشاره كرد: در زمان های گذشته كه خودم قسمتی از كارهای این تیم را انجام می دادم همه چیز برنامه ریزی داشت و كوشش های بسیار زیادی شد اما تمام برنامه ریزی را مدیران وقت فدراسیون نیز با تغییراتی كه به وجود آوردند بیهوده دانستند تا بیشترین شانس خود برای حضور در المپیك را از دست بدهیم. آنوقت چطور باید از تیمی با چنین سیستم مدیریتی انتظار موفقیت داشته باشیم. شاید حرف های من برای بعضی از آقایان خوب نباشد اما دلیل ندارد حقیقت را كتمان نماییم.

1398/10/07
09:56:44
5.0 / 5
4831
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان