رئیس جدید فدراسیون پیش از اختتام سال معرفی می شود

رئیس جدید فدراسیون پیش از اختتام سال معرفی می شود به گزارش فیفا1 خبرورزشی نوشت: با تصمیم مشترك وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال، مقرر شد انتخابات این فدراسیون قبل از موعد و تا آخر سال جاری اجرا شود.


با استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال امروز اعضای هیئت رئیسه تشكیل جلسه دادند تا ضمن بررسی این مساله درباره تعیین جانشین تاج صحبت كنند. این اعضا بعد از تشكیل جلسه در این محل، به وزارت ورزش رفتند تا با وزیر ورزش و جوانان نیز جلسه ای داشته باشند.
با عنایت به اینكه فدراسیون فوتبال بعد از استعفای كفاشیان، نایب رییس اول ندارد، حیدر بهاروند نایب رییس دوم، بعنوان جانشین تاج امور فدراسیون را پیش خواهد برد.
پیگیری ها خبرنگار تسنیم نشان میدهد كه برگزاری انتخابات قبل از موعد در دستور كار وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال قرار گرفته است. طبق برنامه اردیبهشت ماه سال ۹۹ باید انتخابات فدراسیون صورت گیرد، اما با عنایت به شرایط خاص فوتبال و به جهت اینكه كارها روی زمین نماند، تصمیم گرفته شد بلافاصله بعد از حضور بهاروند در رأس فدراسیون فوتبال، مقدمات برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال برقرار شود. بر این اساس مقرر شد كه بهاروند هفته آینده مقدمات برگزاری مجمع را فراهم آورد تا ظرف مدت ۴۵ روز شاهد برگزاری انتخابات باشیم.
با این شرایط و در صورتیكه همین روند طی شود تا قبل از اختتام سال ۹۸ انتخابات فدراسیون فوتبال انجام خواهد شد. 256 43


منبع:

1398/10/09
21:49:04
5.0 / 5
4351
تگهای خبر: فدراسیون , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان