حواشی كه بر متن غلبه كرد؛

حاشیه های نشست هیئت فوتبال استان سمنان

حاشیه های نشست هیئت فوتبال استان سمنان فیفا1: با وجود شائبه های عجیب وغریب درباره هیئت فوتبال استان سمنان كه حتی به برنامه ۹۰ هم كشیده شد، درنهایت رضا علی باردیگر رئیس این هیئت شد اما انتخاب وی حواشی به دنبال داشت.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، نشست مجمع فوق العاده هیئت فوتبال استان سمنان طی نامه برخی از اعضای هیئت فوتبال با مبحث رسیدگی به تكلیف ریاست این هیئت و آنچه شائبه های پیرامون فعالیت رضا علی بعنوان رئیس هیئت فوتبال عنوان می شد كه حتی در برنامه ۹۰ هم به صورت خلاصه به آن پرداخت، عصر چهارشنبه برگزار گردید.
در شهریور سال جاری ۱۳ نفر از اعضای مجمع هیئت فوتبال استان سمنان نامه ای به تاج رئیس وقت فدراسیون نوشتند كه رضا علی باید بركنار شود.
درنهایت این مجمع برگزار و رضا علی ابقاء شد.
رضا علی در مجمع امروز كه با حاشیه های فراوانی همراه بود، توانست با ۱۳ رأی موافق از ۲۰ رأی ابقاء شود.
دراین بین برخی مربیان با خطاب قرار دادن مدیركل ورزش و جوانان استان سمنان وی را متهم به ضربه زدن به پیكر فوتبال استان سمنان كردند. برای مثال محمد رئیسی نماینده مربیان مرد ازجمله (آقای جان علی راه مخالفت شما اشتباه بوده و سبب عقب افتادن فوتبال استان سمنان است) استفاده نمود.
رضا علی هم در دفاع از خود اظهار داشت: برخی افراد اعضای هیئت فوتبال را مجبور به امضای نامه بركناری من كرده بودند كه امروز نتیجه كارشان را دیدند. این گفته سبب شد تا دهرویه از مربیان فوتبال سمنان با او درگیر شود كه نزدیك بود كار به درگیری فیزیكی هم بكشد.
درنهایت خبرنگاران حاضر كه از منتقدان سرسخت رضا علی بودند هم در انتها جلسه آغاز به دست زدن كردند و فریاد می زدند مهندسی انتخابات مبارك باشد.


منبع:

1398/10/12
11:02:15
5.0 / 5
4269
تگهای خبر: فدراسیون , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان