سرمربی بعدی تیم ملی، ایرانی است

سرمربی بعدی تیم ملی، ایرانی است به گزارش فیفا1 محمود اسلامیان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با شرایطی كه داریم سرمربی تیم ملی ایرانی خواهد بود.

به گزارش فیفا1 به نقل از خبر آنلاین، محمود اسلامیان پس از خروج از نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران درباب زمان برگزاری زمان انتخابات گفت: انتخابات طبق برنامه باید صورت گیرد، البته روی انتخابات خیلی بحث نشد، بیشتر در مورد مسائل جاری فدراسیون حرف زدیم.
وی درباب سرمربی تیم ملی اظهار داشت: ما در شرایطی قرار گرفتیم كه صلاح تیم ملی و كشور در این است كه مربی داخلی انتخاب نماییم. می دانید كه سرمربیان استقلال و پرسپولیس چه شرایطی به وجود آوردند، البته اگر از من سوال كنید می گویم آنها تحت تاثیر فضای منفی قرار گرفتند در صورتیكه كشور ما بسیار امن است.
او افزود: ضمن عرض تسلیت به مردم ایران به خاطر شهادت قاسم سلیمانی باید بگویم او زحمات زیادی كشید كه كشور ما از داعش در امنیت باشد ولی با وجود اینكه ما كشور امنی داریم اما مربیان خارجی این درك را ندارند و بیشتر در اینگونه موارد به خاطر تحت تاثیر بودن، بحث پول و مالی را مطرح می كنند. من از هواداران استقلال و پرسپولیس و تیم ملی می خواهم كه كمك كنند تا راهمان را خوب پیش ببریم. با این شرایط گزینه ما ایرانی است و ما از بهاروند هم خواستیم كه در اسرع وقت این مساله را پیگیری كنند.
وی درباب اینكه آیا می تواند اسمی از گزینه ها ببرد اظهار داشت: خیر، از من نخواهید اسمی ببرم.
عضو هیات رئیسه فدراسیون در قرارداد ویلموتس و شكایت این مربی عنوان كرد: قرارداد ویلموتس روشن است، او ادعا دارد باید از ایران پول بیشتری بگیرد. او قرارداد تهران را با دقت نخواند. در قرارداد او بندی آمده بود كه تاكید شده بود فقط 3 ماه غرامت به وی پرداخت می شود. او زبان انگلیسی خوبی نداشت و حتی وكلای وی هم به او ایراد گرفتند چراغ قرارداد را نخوانده است. به نظرم این شرایط فراهم شده كه ما از جوانان خوبی كه داریم استفاده نمائیم.
اسلامیان درباب اینكه مربیان داخلی ما امتحان خوبی پس نداده اند و مثلا گل محمدی در آزمون خوبی شركت نكرده است اظهار داشت: اصلا اسم نبرید من در مورد اسامی حرف نمی زنم.
43 43


منبع:

1398/10/19
20:19:11
5.0 / 5
4082
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان