گزارش مهر از عملكرد سرخپوشان؛

ركورد عجیب كاپیتان و یك بازیكن پر حاشیه پرسپولیس

ركورد عجیب كاپیتان و یك بازیكن پر حاشیه پرسپولیس فیفا1: در فصل نوزدهم رقابتهای لیگ برتر كه در هفته بیست و یكم متوقف شده است، جمعا 24 بازیكن برای پرسپولیس به میدان رفته اند كه كاپیتان سرخپوشان و یك بازیكن پرحاشیه ركورددار هستند.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، فصل نوزدهم از رقابت های لیگ برتر در هفته بیست و یكم متوقف گردید كه تیم پرسپولیس با ۲۱ بازی و ۴۷ امتیاز در بالای جدول این مسابقات قرار دارد.
برای پرسپولیس در این فصل جمعاً ۲۴ بازیكن به میدان رفته اند كه از این تعداد چهار بازیكن در همه دیدارهای این تیم حضور داشته اند. سرخ پوشان ۲۰ بار به میدان رفته و یك بازی هم به سبب عدم حضور تیم سپاهان و با رای كمیته انضباطی به حساب این تیم نوشته شده است.
در بین ۲۴ بازیكن پرسپولیس، ۴ بازیكن در همه دیدارهای این تیم به میدان رفته اند تا از این حیث ركورددار باشند. وحید امیری، علی علیپور، مهدی ترابی و احمد نورالله ی ۴ بازیكنی هستند كه در هر ۲۰ بازی این تیم در لیگ برتر حضور داشته اند.
احمد نوراللهی با ۲۰ بازی و ۱۷۶۹ دقیقه حضور در میدان پركارترین بازیكن این تیم بوده است و پس از او مهدی ترابی با ۲۰ بازی و ۱۷۵۱ دقیقه حضور در میدان قرار دارد. علی علیپور با ۱۷۳۹ و وحید امیری با ۱۶۳۳ دقیقه دیگر بازیكنان پركار سرخ پوشان در این فصل هستند.
كمترین میزان حضور در میدان هم به پر حاشیه ترین بازیكن پرسپولیس كه شاید بتوان او را پر حاشیه ترین بازیكن یك دهه اخیر فوتبال ایران به حساب آورد تعلق می گیرد. آنتونی استوكس مهاجم ایرلندی سرخ پوشان در این فصل تنها یك دفعه برای پرسپولیس به میدان رفته و ۹ دقیقه نیز بازی كرده تا با این آمار پایین ترین میزان بازی به او تعلق بگیرد.
بعد از استوكس هم حسین ماهینی كاپیتان دوم نیم فصل اول پرسپولیس با حضور در ۲ بازی و تنها ۱۲ دقیقه حضور در میدان، دومین بازیكنی است كه پایین ترین میزان حضور را برای این تیم دارد. با جدایی حسین ماهینی و احتمال عدم بازگشت استوكس به پرسپولیس، بعید است تا اختتام فصل این آمار جابجا شود.
جدول میزان مشاركت بازیكنان پرسپولیس در بازی های این تیم در فصل نوزدهم لیگ برتر تا اختتام هفته بیست و یكم؛ردیفبازیكنتعداد بازیدقایق بازی۱احمد نورالله ی۲۰۱۷۶۹۲مهدی ترابی۲۰۱۷۵۱۳علی علیپور۲۰۱۷۳۹۴وحید امیری۲۰۱۶۳۳۵محمد انصاری۱۷۱۴۰۸۶مهدی شیری۱۷۱۳۶۶۷محمد حسین كنعانی۱۸۱۲۸۰۸شجاع خلیل زاده۱۴۱۱۹۴۹علیرضا بیرانوند۱۲۱۰۸۰۱۰محسن ربیع خواه۱۲۹۴۲۱۱محمد نادری۱۴۹۳۹۱۲سید جلال حسینی۱۱۸۲۲۱۳بشار رسن۱۳۷۲۴۱۴بوژیدار رادشویچ۷۶۳۰۱۵سیامك نعمتی۱۲۴۹۰۱۶امید عالیشاه۹۳۸۶۱۷كمال كامیابی نیا۶۳۳۸۱۸جونیور۵۲۷۲۱۹كریستین اوساگونا۴۲۳۰۲۰فرشاد احمدزاده۸۱۵۰۲۱امیر روستایی۳۱۱۲۲۲مهدی عبدی۷۱۰۳۲۳حسین ماهینی۲۱۲۲۴آنتونی استوكس۱۹نكته جالب در این جدول حضور بازیكنان خارجی پرسپولیس از رده سیزدهم به پایین است. در بین بازیكنان خارجی بشار رسن عراقی با ۱۳ بازی و ۷۲۴ دقیقه حضور در میدان در صدر قرار دارد و بعد از وی نیز بوژیدار رادشویچ با ۷ بازی و ۶۳۰ دقیقه حضور در میدان قرار دارد. در میان این ۲۴ بازیكن، چند بازیكن همچون جونیور، احمدزاده، روستایی، عبدی، حسینی و احتمالاً استوكس دیگر در این تیم حضور نداشته و به آمار دقایق و تعداد بازی های آنها اضافه نخواهد شد.


منبع:

1398/12/23
15:14:28
5.0 / 5
3460
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان