رسول پناه :

منتظر انصاریفرد برای رفع ابهام هستیم

منتظر انصاریفرد برای رفع ابهام هستیم به گزارش فیفا1 رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به آخرین وضعیت این باشگاه بعد از اتفاقات اخیر اظهار داشت: فعلا منتظر حضور انصاریفرد در جلسه هیات مدیره هستیم تا ابهامات برطرف شود.مهدی رسول پناه در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد شرایط فعلی باشگاه پرسپولیس بعد از استعفای محمدحسن انصا ریفرد از مدیرعاملی این باشگاه اظهار داشت: فعلا كه هیچ استعفای رسمی از جانب ایشان به هیات مدیره نرسیده است. آقای انصاریفرد استعفای شفاهی در یك برنامه تلویزیونی داده است و ما می خواهیم این مورد را كتبی كند.
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس كه هم اكنون سرپرستی باشگاه را هم بر عهده دارد تصریح كرد: انصاریفرد باید بیاید و درباره موارد مبهمی كه وجود دارد شفاف سازی كند. به هر حال بررسی هایی نیاز است كه می خواهیم آنرا در كنار ایشان كه زحمات زیادی هم در طول دوران مدیرعاملی كشید انجام دهیم.
وی در پاسخ به این سؤال كه آیا مدیرعامل باشگاه بزودی مشخص می شود تصریح كرد: نیاز است تا ابتدا پای صحبت های آقای انصاریفرد بنشینم و گزارش او را دریافت نماییم. فعلا هم از سوی هیات مدیره مامور شده ام تا امور باشگاه را پیگیری كنم.
رسول پناه درباره شایعه مشكلات مهدی خواجه وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان كرد: اصلا چنین چیزی حقیقت ندارد. اتفاقا همین الان با آقای خواجه وند به باشگاه پرسپولیس می روم تا در هیات مدیره صحبت نماییم. استعفای آقای خواجه وند كذب محض است.
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینكه ایا مشكل بازیكنان خارجی برطرف شد تصریح كرد: بلیت های سفر آنها به كشورهای خودشان را تهیه كردیم و امروز هم پرداختی داریم تا این بازیكنان با كمترین دغدغه به زادگاه خودشان بروند.

1398/12/25
23:29:36
5.0 / 5
3421
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان