شجاع خلیل زاده:

فرهاد مجیدی در استقلال موفق می شود

فرهاد مجیدی در استقلال موفق می شود فیفا1: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با اعلان اینكه این تیم 90 درصد قهرمانی اش در لیگ برتر را قطعی كرده است، اظهار داشت: پیراهن پرسپولیس برای من مثل پیراهن تیم ملی است.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، شجاع خلیل زاده درباره ارزیابی اش از كادر فنی جدید تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: قصدِ تعریف ندارم ولی یحیی گل محمدی در این چند سال خوب نتیجه گرفته است. قبلاً سابقه كار با گل محمدی نداشتم. تابحال ندیده بودم یك مربی اینقدر برای تمرینات و بازی ها وقت بگذارد. خوشحالم یحیی گل محمدی و دستیارانش به پرسپولیس آمده اند. امیدوارم این كادر فنی جوان و با استعداد به حقشان برسند و خارج از ایران مربیگری كنند.
به تصمیم سرمربیان تیم ملی احترام می گذارم
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره دعوت نشدنش به تیم ملی در چند سال اخیر اشاره كرد: بحث تیم ملی جدا است. مربی تیم ملی تفكر خودش را دارد و تصمیم می گیرد چه كسی را دعوت كند. باید به این تصمیم احترام گذاشت. اگر دعوت نشدم هم برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.
دوست ندارم فوتبال سیدجلال تمام شود
خلیل زاده افزود: جا دارد از سیدجلال (حسینی) هم تشكر كنم. در این سه سال خیلی چیزها از او یاد گرفته ام. دوست ندارم فوتبال سیدجلال تمام شود. او باید ماندگار شود. از آقاكریم (باقری) هم تشكر می كنم كه همیشه كنارمان بوده است.
بازیكن ۱۰۰ هزار دلاری در ایران ۵۰۰ هزار دلار قرارداد می بندد
مدافع پرسپولیس درباب مبلغ قرارداد بازیكنان در فوتبال كشورمان اظهار داشت: می خواهم چیزی بگویم كه شاید هواداران برخی از تیم ها هم ناراحت شوند. مردم می گویند فوتبالیست ها زیاد پول می گیرند. قرارداد یك میلیارد تومانی در ایران می شود ۶۰، ۷۰ هزار دلار كه واقع پولی نیست. شاید مردم بگویند این مبلغ خیلی زیاد است ولی یك بازیكن خارجی معمولی ممكنست ۱۰۰ هزار دلار بگیرد. بازیكنان درجه سه خارجی به ایران می آیند. برخی از آنها قیمتشان ۱۰۰ هزار دلار است ولی ۵۰۰ هزار دلار می بندند. بازیكن تاپ خارجی هیچ موقع به ایران نمی آید.
معلوم نیست این وسط چه چیزی رد و بدل می شود
خلیل زاده تصریح كرد: خارجی ها شكایت می كنند و پولشان را می گیرند. مشخص نیست این وسط چه چیزی رد و بدل می شود كه مبلغ ۱۰۰ هزار دلاری یك بازیكن می شود ۵۰۰ هزار دلار. بازیكن ایرانی پولش را نمی گیرد و اگر شكایت كند می شود بی غیرت. در فوتبال ما بازیكن خارجی را بیشتر از بازیكن ایرانی دوست دارند. امیدوارم بیشتر به بازیكن ایرانی نگاه كنند. بازیكن ایرانی می سوزد. مهاجمی داشتیم كه ۴۰۰ هزار دلار گرفت و فقط دو بازی انجام داد و رفت.
در آغوش گرفتن جام برای تخریب رقبا نبود
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره تصاویری كه از حضورش در رختخواب با جام های قهرمانی انتشار یافته بود و اینكه آیا برای تخریب رقبا این كار را كرده است، اظهار داشت: اصلاً برای تخریب رقبا این كار را نكردم. اگر یك درصد هواداران تیم های استقلال، سپاهان و تراكتور و تیم های دیگر ناراحت می شوند عذرخواهی می كنم. كاری به هواداران دیگر تیم ها ندارم و به آنها بی احترامی نمی كنم. برای خوشی هواداران خودمان این كار را می كنم. همیشه می خواهم آنها شاد باشند.
فرهاد مجیدی می تواند در استقلال موفق باشد
خلیل زاده درباب ارزیابی اش از استقلال و عملكرد فرهاد مجیدی در این تیم اظهار نمود: استقلالی ها دوست و رفیق ما هستند. استقلال می تواند با مجیدی موفق باشد. او مربی جوانی است و باید به جوان فرصت داد. استقلال بازیكنان خوبی دارد. امیدوارم موفق باشند ولی پرسپولیس قهرمان شود.

امیدوارم استقلال به جز بازی با پرسپولیس موفق باشد
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا ممكنست استقلال در ادامه لیگ جای پرسپولیس را در بالای جدول بگیرد؟ اشاره كرد: غیر از بازی با پرسپولیس و برخی از مسابقات دیگر، امیدوارم استقلال موفق باشد. كُری خوانی همیشه هست. بیشتر بازیكنان استقلال مثل وریا غفوری، علی كریمی دوستان صمیمی ما هستند.
امیدوارم ركورد آقای گلی علی دایی شكسته نشود
مدافع پرسپولیس درباره علی دایی اظهار داشت: با علی دایی كار نكرده ام. او بزرگترین فوتبالیست ایران و آقای گل جهان است. امیدوارم ركوردش (آقای گلی جهان) شكسته نشود. ما همیشه به او افتخار می نماییم.
در قضیه بازی با سپاهان حق با پرسپولیس بود
وی كه با برنامه «نوروز فوتبالی» گفتگو می كرد، همین طور در پاسخ به سئوالی در خصوص اتفاقات روز بازی با سپاهان و عدم حضور این تیم در زمین مسابقه اضافه كرد: اگر آن بازی برگزار می شد بهتر بود. ما آماده بودیم و حتی گرم كردیم و به زمین هم رفتیم. برای سپاهان احترام قائلم. نباید بازی كنسل می شد چون همه چیز برای بازی خوب و برد ما آماده بود. فكر می كنم در این مسئله حق با پرسپولیس است.
ترابی ستاره پرسپولیس بود
مدافع پرسپولیس همین طور درباب اینكه ارزشمندترین بازیكن پرسپولیس در سال ۹۸ چه كسی بوده است، اظهار داشت: همه بازیكنان باارزش هستند ولی مهدی ترابی سال خوبی داشت و ستاره بود.
پیراهن پرسپولیس برایم مثل تیم ملی است
وی در پاسخ به سئوالی در خصوص ماندگارترین خاطره اش از پرسپولیس اشاره كرد: تك تك بازی هایی كه در پرسپولیس داشتم ماندگار بوده است. پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخار است و برایم مثل تیم ملی است.
علیپور خیلی به پرسپولیس كمك كرد
مدافع پرسپولیس در ادامه با اشاره به نقش بازیكنان این تیم تصریح كرد: تیمی كه قهرمان می شود تمام بازیكنانش بهترین هستند. علی علیپور خیلی به ما كمك كرد در صورتیكه از او انتقاد می شود.
۹۰ درصد قهرمان هستیم
شجاع خلیل زاده با اعلان اینكه امیدوار است لیگ برتر زودتر از سر گرفته شود، اظهار داشت: به امید خدا ۹۰ درصد قهرمانی ما مسجل شده است و امیدوارم لیگ اجرا شود تا پوكر قهرمانی نماییم.


منبع:

1399/01/06
12:45:57
5.0 / 5
3241
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان