در گزارش فیفا1 مطرح شد؛

استقلال را به من اجاره بدهند

استقلال را به من اجاره بدهند به گزارش فیفا1 مدافع پیشین استقلال با اعلان اینكه خواستار اجاره این باشگاه به مدت 10 سال است، اظهار داشت: عواملی هستند كه موجب شدند پیشكسوتان استقلال و پرسپولیس به جان هم بیافتند.امیرحسین صادقی در گفت و گو با خبرنگار مهر، در مورد انتخاب احمد سعادتمند بعنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال اظهار داشت: در مورد استقلال تا زمانی كه زیر نظر وزارت ورزش است نباید صحبت كرد. درست مثل این می ماند كه یك خلبان هواپیمای بوئینگ را بیاورید و پشت فرمان اتومبیل بنشانید. این یعنی یك تضاد كامل كه در فوتبال ما در حال رخ دادن است. ما هرچقدر هم مدیر جابجا نماییم چون تیم زیر نظر وزارت ورزش است اتفاق خاصی رخ نخواهد داد. متاسفانه این روزها صدا و سیما، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال استقلال را مثل گوشت قربانی تكه تكه كرده اند و حالا می خواهند تنها با تعویض مدیرعامل صدای مردم را بخوابانند.
وی افزود: مشكل استقلال پول نیست، بلكه كسانی هستند كه این پول را چپاول می كنند. من جایگاه مدیریتی ندارم اما اطلاعات مدیریتی ام بسیار قوی است. بارها و حتی در یك برنامه زنده خواهش كردم وزارت ورزش استقلال را ۱۰ سال به من اجاره دهد و از بابت این اجاره پول هم دریافت نمایند. طرحم این است كه هم بدهی های استقلال را بدهم و هم این تیم را به سود برسانم اما می دانم وزارت ورزش نمی خواهد این دو تیم را از دست بدهد. چندین سال است كه بحث خصوصی سازی مطرح می شود اما هیچ گاه این اتفاق رخ نخواهد داد.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا موافق ادامه برگزاری لیگ در این شرایط هستید یا خیر؟ اظهار داشت: یكی از اتفاقات نادری كه هر هزار سال رخ می دهد امسال در تمام دنیا رخ داد. حدودا تمام كشورهای دنیا گرفتار ویروس كرونا شدند. به اعتقاد من درباره اینكه لیگ تعطیل شود یا نه باید AFC یا فیفا تصمیم بگیرند برای اینكه ما مدیریت قوی نداریم كه بخواهد برای این مساله راهكار و چاره ای داشته باشد.
صادقی در پاسخ به این پرسش كه اگر لیگ بخواهد شروع شود چه مقدار زمان نیاز است كه بازیكنان به شرایط آرمانی بازگردند؟ اظهار داشت: این نیاز به یك برنامه دقیق دارد. یك مدیریت بحران می خواهد و تیم ها باید بدانند چقدر زمان برای آمادگی كامل در اختیار دارند اما در مجموع اعتقاد دارم AFC و فیفا می توانند نظر نهایی خودرا برای تعطیلی لیگ اعلام كنند.
وی در ادامه و درباب انتقاداتی كه پیشكسوتان مقابل یك برنامه فوتبالی انجام دادند، اظهار داشت: دوستانی كه در تلویزیون حضور دارند چندین بار به استقلال توهین كردند. من مجریان را مقصر نمی دانم بلكه عوامل دیگری هستند كه مقابل استقلال سمپاشی كرده و سبب شده اند تا پیشكسوتان استقلال و پرسپولیس به جان هم بیافتند و از یكدیگر انتقاد كنند. این مساله می توانست بسادگی حل شود اما برخی ها به دنبال حاشیه سازی هستند.
مدافع پیشین استقلال در آخر اشاره كرد: مجریان فقط اجرا كننده هستند و گناهی ندارند اما تا ساعاتی دیگر كسانی را كه موجب این اتفاق بد بودند معرفی خواهم كرد تا بدانند ما از همه چیز با اطلاع هستیم.


منبع:

1399/01/18
21:10:58
5.0 / 5
3210
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان