مأموریت جدید مسؤلان باشگاه به كاپیتان پرسپولیس

مأموریت جدید مسؤلان باشگاه به كاپیتان پرسپولیس به گزارش فیفا1 مدیران باشگاه پرسپولیس از سیدجلال حسینی خواستند تا هم تیمی های خویش را دعوت به آرامش كند.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، محكومیت های مختلف مالی باشگاه پرسپولیس در پرداخت بدهی بازیكنان و مربیان خارجی پیشین خود كه از جانب كمیته انضباطی فیفا ابلاغ گردیده است با بدهی این باشگاه به مطالبات فصل جاری سرخ ها همراه شده تا هیأت مدیره سه نفره پرسپولیس را تحت فشار قرار دهد.
مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس كه همراه با مهرداد هاشمی و علی رغبتی در حال برنامه ریزی برای تأمین منابع مالی هستند اولویت های اقتصادی خویش را به پرداخت بدهی های قبلی سرخ ها اختصاص داده اند و فعلاً تصمیمی برای پرداخت پول به بازیكنان و اعضای این تیم ندارند.
هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به علت تعطیلی رقابت های لیگ برتر و شیوع كرونا نمی تواند جلسه ای را با تمام اعضای تیم برگزار كند تا گزارشی از بدهی های میلیاردی سرخ ها عرضه نماید.
از این رو مدیران باشگاه پرسپولیس در تماس تلفنی با سید جلال حسینی از كاپیتان اول این تیم خواستند تا ضمن درك شرایط فعلی سرخ ها با هم تیمی های خود صحبت كرده تا در ایام تعطیلی رقابت های فوتبال باشگاهی به علت بیماری كرونا، مانع از بروز حاشیه ای جدید شوند.

1399/01/23
14:03:00
5.0 / 5
3384
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان