چینی :

برای قضاوت سعادتمند زود است

برای قضاوت سعادتمند زود است فیفا1: پیشكسوت آبی پوشان اظهار داشت: نباید مدیران استقلال می گذاشتند صدای پادوانی در بیاید بعد به فكر او بیفتند. بدیهی است كه او باید نخستین نفری باشد كه پولش را می گیرد.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، لئوناردو پادوانی مدافع برزیلی و سابق تیم استقلال که در اهواز و بر اثر برخورد با مدافع خودی (آرمین سهرابیان) سلامتی خویش را از دست داد و ماه های زیادی است که زندگی را با صندلی چرخ دار دنبال می کند، بالاخره در ایام گذشته صدای اعتراض و گله اش در آمد و دلخوری اش از آخرین باشگاهی که در آن عضویت داشته را با انتشار یک پیام ابراز داشت.
علی چینی پیشکسوت و مربی اسبق آبی پوشان در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: در تیم های نفت و استقلال مربی پادوانی بودم و او را خیلی خوب می شناسم. شاید مردم فقط بازیهای او را به یاد داشته باشند. بازیهایی که در آن از نظر فنی خیلی خوب بود و خاطرات خوش فنی برای هواداران به جای گذاشت. اما من که سالها مربی اش بودم و او را از نزدیک می شناسم می گویم پادو به لحاظ اخلاقی هم یکی از بهترین ها بود.
چینی بیان داشت: پادو یکی از بهترین خارجی هایی بود که به فوتبال ایران آمد. او بسیار خونگرم و مهربان است و با دل و جان برای تیمش بازی می کرد. بارها دیده بودم که به خارجی های نورسیده کمک می کرد و حتی به بازیکنان هم پستی اش که می توانستند رقیبش باشند هم کمک می کرد و تجاربش را منتقل می کرد.
وی اضافه کرد: اتفاقی که برای پادوانی افتاد یک اتفاق کاملا نادر بود که شاید از بین هر چند ده هزار بازیکن برای یک نفر پیش بیاید و در این گونه موارد باشگاه ها نهایت همکاری و مساعدت را به خصوص در مسائل مالی با این بازیکنان دارند.
مربی پیشین آبی پوشان اظهار داشت: ای کاش مدیران (گذشته) استقلال پیش از این به داد پادو می رسیدند و حق و حقوق این پسر خوب که دیگر نمی تواند فوتبال بازی کند را پرداخت می کردند تا برای درمانش مشکل نداشته باشد. نه این که بگذارند کار به اینجا برسد که صدای وی در بیاید.
پیشکسوت آبی پوشان سپس با اشاره به پاره ای از انتقادات که به مدیرعامل جدید استقلال وارد می دانند بیان داشت: این انتقادات منصفانه نیست. ۲۰ روز هم از عمر مدیریت سعادتمند نمی گذرند و این گونه فشار وارد کردن سبب بر هم خوردن تمرکز او می شود و در نهایت دودش هم در چشم استقلال می رود.
چینی خاطرنشان کرد: هواداران و منتقدان باید صبور باشند و الان که لیگ هم تعطیل می باشد بگذارند مدیرعامل جدید بر اوضاع مسلط شود و کارش را انجام دهد. خزانه باشگاه کاملا خالی است و مدیرعامل باید این فرصت را داشته باشد تا برای گذران امور درآمدزایی کند. اما با این فضای پر استرسی که برای او ایجاد می کنند تمرکزش را بر هم می زنند.
وی افزود: به نظرم می رسد در حوزه استقلال خیلی ها هستند که به «نفر» کاری ندارند و کارشان تنها انتقاد است. هر کسی بیاید و هر کسی برود، آنها آنقدر انتقاد می کنند تا تمرکز از دست برود.
مدافع پیشین آبی پوشان تصریح کرد: در این فضایی که اغلب پیشکسوتان حمایت خویش را از باشگاه اعلام داشته و برای اعتلای آن به میدان آمده و بخش اعظمی از هواداران هم پشت باشگاه هستند، متاسفانه برخی افراد فعال در فضای مجازی با پوشش هواداری استقلال کاری جز ضربه زدن به آن ندارند و من امیدوارم که این افراد دست از شیطنت بردارند.

1399/02/07
13:20:08
5.0 / 5
3076
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان