حركت آبی ها به سمت ثبات؛

امضا قرارداد استقلال با كارگزار باشگاه

امضا قرارداد استقلال با كارگزار باشگاه فیفا1: با امضای قرارداد كارگزار جدید استقلال از طرف یكی از اعضای هیات مدیره مشكل آبی ها برای همكاری با حامی مالی این باشگاه برطرف شد و دیگر به سمت كارگزار پرسپولیس نخواهند رفت.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، باشگاه استقلال که طی روزهای گذشته مذاکرات زیادی را با نمایندگان کارگزاری برگزار کرده بود تا تکلیف درآمد ثابت این باشگاه مشخص شود، به دلیل اختلاف نظری که در این مورد بین اعضای هیأت مدیره وجود داشت، در امضا نهایی ناموفق بود و مدیرعامل قصد داشت با کارگزار باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را انجام دهد اما پیش از ظهر امروز شنبه این مشکل برطرف شد.
پس از کش و قوس های فراوان، سرانجام اعضای هیأت مدیره استقلال قرارداد کارگزار جدید این باشگاه را امضا کردند تا شرکت جهان فولاد متین رسماً بعنوان کارگزار این باشگاه معرفی شود.

این شرکت قبل از این با باشگاه استقلال توافق نهایی را انجام داده بود و حتی قراردادش توسط مدیرعامل به امضا رسیده بود، اما به سبب عدم امضای یکی از اعضای هیأت مدیره این قرارداد جنبه رسمی پیدا نکرده بود.
با امضای این قرارداد که به تأیید وزارت ورزش و جوانان نیز رسیده است، شرکت مزبور امروز رسماً بعنوان کارگزار جدید استقلال معرفی گردید.
رسانه باشگاه استقلال در تشریح امضا این قرارداد نوشت: «این شرکت در بدو عقد قرارداد با تخصیص مبلغ ۵۰ میلیارد ریال به صورت پیش پرداخت و تضمین مبلغ ۵۰ میلیارد ریال ضمانت نامه حسن انجام تعهدات و برخورداری از ظرفیت های جدید درآمدزایی و خاصیت بارز حسن شهرت، بعنوان کارگزار شرکت فرهنگی ورزشی استقلال پس از طی پروسه یک ماهه و بررسی دقیق و تأیید کلیه مفاد قرارداد از طرف وزارتخانه با رعایت تشریفات قانونی و همین طور مذاکرات به عمل آمده با شرکت های صلاحیت دار بعنوان مناسب ترین شرکت انتخاب و منجر به عقد قرارداد طرفین گردید. باتوجه به خاصیت های قرارداد مزبور و تیم قوی مدیریتی که این شرکت درباب کارگزاری شرکت استقلال تدارک دیده است، روزهای امیدوار کننده ای را به هواداران فهیم استقلال امید می دهیم. برمبنای پیش بینی و برنامه ریزی انجام شده، فیمابین کارگزار رسمی و باشگاه درآمد حاصله از این همکاری حداقل یک هزار میلیارد ریال طی یک فصل خواهد بود.»


منبع:

1399/02/27
15:36:27
5.0 / 5
2971
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان