در بیانیه ای تاكید شد؛

آذری جهرمی هیچ دخل و تصرفی در انتخاب كارگزار پرسپولیس نداشت

آذری جهرمی هیچ دخل و تصرفی در انتخاب كارگزار پرسپولیس نداشت به گزارش فیفا1 كارگزار برند باشگاه پرسپولیس تصریح كرد كه وزیر جوان هیچ دخل و تصرفی در انتخاب این كارگزار نداشته است.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، در بیانیه شرکت آتیه داده پرداز کارگزار برند باشگاه پرسپولیس آمده است: «در فرآیند انتخاب و معرفی کارگزار برند باشگاه پرسپولیس خبری تحت عنوان «تماس وزیر جوان کابینه با وزارت ورزش در جهت تاثیرگذاری بر روند انتخاب کارگزار برند برای این باشگاه» و اعمال نظر وزیر در این فرایند در رسانه ها منتشر گردید که به هیچ وجه صحت نداشت.
لذا شرکت آتیه داده پرداز طی این بیانیه و با صراحت، ضمن تکذیب هرگونه دخل و تصرف جناب آقای دکتر جهرمی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در انتخاب کارگزار، از زحمات و حمایتهای وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکر وقدردانی می نمایند.
بدیهی است اخباری از این دست نمی تواند تاثیری در رویکرد حمایتی ایشان از ورزش کشور و خصوصاً باشگاههای پرطرفدار ایران داشته باشد. وزارت محترم ارتباطات و شخص جناب جهرمی پیش از این با درکی صحیح از شرایط بغرنج باشگاهداری در ایران نسبت به همراهی و هماهنگی اپراتورها وشرکت های حوزه IT درحمایت از باشگاهها نقش بسزایی ایفا کرده اند که برای فوتبال و ورزش ایران غیر قابل انکار و مستحق قدردانی و سپاس می باشد.»


1399/02/27
23:00:37
5.0 / 5
2918
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان